АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ НА 15 – 21 ЛЮТОГО

ОВЕН (21.03-20.04)

Ви будете щасливі, як ніколи. Навіть, якщо кому-небудь прийде в голову перешкодити вам у ваших починаннях, нічого не вийде, зусилля з дискредитації вашої персони лише подвоять вашу популярність. Не приймайте рішень поспіхом, також не варто демонстру- вати зайву амбіційність. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Вам рекомендується виділити з усіх справ головну і з притаманою вам впертістю сконцентруватися на ній. Не докладаючи особливих зусиль, ви зможете стати найчарівнішими і найпривабливішими для оточуючих. Однак не варто маніпулювати людьми. Будьте добрішими та дипломатичнішими. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

На вас чекає вигідний підробіток. У вас з’явиться шанс блиснути своїми здібностями та досягти бажаного. У важливому для вас питанні на вас чекає справжній прорив. І все у вас вийде. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

РАК (22.06-22.07)

Події можуть бути непередбаченими, але ви зможете перемогти цей хаос. На роботі відмінно складаються стосунки з колегами й начальством. Численні поїздки та переміщення загрожують втомити вас. Приділіть достатньо уваги близьким, не забувайте про них. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ЛЕВ (23.07-23.08)

 Представте начальству ваші сміливі ідеї та розробки. Конфліктні ситуації з оточуючими ви ризикуєте спровокувати самі, постарайтеся за можливістю цього не допускати, щоб потім зайвий раз не засмучуватися. У вихідні вам потрібно розслабитися і спокійно відпочити. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

 ДІВА (24.08-23.09)

Коли ви зосереджені на своїх особистих справах, буває дуже непросто згадати про потреби інших людей. У вас усе вийде, а якщо й не впораєтеся самі, допоможуть друзі. Можливі деякі негаразди в справах через недолік інформації. У вихідні не варто конфліктувати з близькими – імовірні негативні наслідки. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

На вас можуть звалитися і проблеми, і успіхи одночасно. Це зовсім вас заплутає. Життя може повертати вас до тих же справ і труднощів, які ви, здалося, вже подолали. Не страшно. На вихідні краще не будувати грандіозних планів. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Досить нанапружений і насичений різноманітними подіями період.  Постарайтеся зберігати душевну рівновагу та навчатися радіти тому, що маєте. Пам’ятайте, що вам необхідна любов і підтримка близької людини. Знайдіть на неї час. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Не акцентуйте увагу на дрібницях, а зосередьтеся на найголовнішому. Ви товариські та легкі на підйом. Ваші професійні ідеї багато в чому вплинуть на майбутнє. У вихідні буде багато зустрічей з друзями та знайомими, запланованих і незапланованих. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Ви можете розраховувати на допомогу друзів і близьких. Начальство чіплятиметься до вас по дрібницях, тримайте удар спокійно, без зайвих емоцій. Вихідні будуть абсолютно спокійними, ви встигнете зробити навіть більше, ніж могли собі уявити. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Без особливих коливань запроваджуйте в життя ваші сміливі плани. Ситуація сприятиме прийняттю серйозних і відповідальних рішень. Прислухайтеся до порад колег, зараз важливо працювати в команді. Постарайтеся переглянути ваші стосунки з близькими, можливо ви стали зайво запальними або неуважними. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

РИБИ (21.02-20.03)

 Вам доведеться попросити допомоги у друзів і колег, спільними зусиллями удасть- ся втілити в життя свої задуми. Стосунки з партнерами можуть ускладнитися, причому причиною загрожує стати будь-яка дрібниця. Краще спокійно займатися своїми спра- вами, надайте все інше волі випадку. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок н

 

Залиште свій коментар