АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 17 – 23 травня

ОВЕН (21.03-20.04)

Аналізуйте свої помилки і йдіть вперед. В особистому житті можливі розчарування та обман. Але не варто втрачати віри в себе. Спробуйте приділити досить уваги своїм рідним, а якщо ні, то в родині можливий розлад. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Є шанс одержати підвищення або просто порадувати всіх, у тому числі й себе, високими професійними досягненнями. Але хтось вам нашкодить, порушивши ваші плани. Намагайтеся не мститися: адже вже у вихідні все складеться на вашу користь. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

Ви будете в центрі яскравих і цікавих подій. Успіх у професійній сфері принесе вам прибуток і відчуття стабільності. Ситуація складається на вашу користь. Особисте життя теж порадує. Вас чекає романтика, любов, ніжні освідчення та пропозиції руки і серця. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

 РАК (22.06-22.07)

Будьте особливо уважні до нової інформації та нових людей. Вдалий час для обмірковування новаторських ідей. Вас можуть відвідати незвані гості, спробуйте проявити щедрість і привітність. Небажано різко що-небудь змінювати у своєму житті. Вихідні проведіть з рідними. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

ЛЕВ (23.07-23.08)

Якщо стримаєте свої амбіції, зможете досягти небувалих успіхів у справах. Бажано розібратися з усіма недоробками і справами, що нагромадилися. Взагалі упорядкуйте все старе. Будьте добрішими й терплячішими. У вихідні саме час подумати про відпустку. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

ДІВА (24.08-23.09)

На роботі будьте щедрі з колегами. Бажання поділитися накопиченим професійним досвідом підвищить ваш авторитет. Незначна помилка може викликати цілий обвал неприємних наслідків. У вихідні у вас з’явиться можливість підвищити самооцінку, не витрачаючи на це ніяких особливих зусиль. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Насичений і цікавий період. Імовірна довгоочікувана подорож з коханою людиною або разом з друзями, здійснення давніх бажань і задумів. Вас охоплює круговорот чудових і різноманітних подій, у вас може виникати лише одна проблема – як усе встигнути та нікуди не спізнитися. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Увас з᾽явиться  маса блискучих можливостей, ви добре заробите й підвищите свій авторитет у професійній сфері. Тільки не створюйте собі зайвих проблем. В особистому житті не варто довго роздумувати й сумніватися, слухайте своє серце, воно знає всі відповіді. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Ви зможете переробити масу справ і отримати прибуток. Не виходьте за свою зону відповідальності. Вас може обрадувати нова інформація. У вихідні поруч з вами можуть з’явитися люди з вашого минулого, які відкриють перед вами нові перспективи. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Ви почнете завзято підніматися на чергову кар’єрну вершину. Ваша працездатність буде явно підвищеною. Ви можете встигнути практично все, що запланували. Пам’ятайте, що активний відпочинок – чудовий спосіб, що дозволяє накопичити сили й сконцентруватися на майбутніх здійсненнях. Сприятливий день – середа, несприятливий день – понеділок.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Не варто квапити події та поспішати з вис- новками. Люди змінюються, отже вчорашній суперник може стати партнером і другом. Дипломатичність і вміння спілкуватися з колегами обіцяє принести вам прихильність керівництва. У вихідні варто поїхати подалі від будинку й побачити нові місця. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

 РИБИ (21.02-20.03)

Очікуються прекрасні результати в різних сферах вашого життя. Ризикніть розпочати нову справу. Варто поділитися своїми планами з колегами й близькими людьми, ваші дії зустрінуть схвалення й розуміння. У вихідні безжалісно звільняйтеся від старого й непотрібного, займіться створенням чого-небудь нового. Сприятливий день – вівторок, несприятли

Залиште свій коментар