АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 12 – 18 квітня

ОВЕН (21.03-20.04)

Рекомендується показати в усій красі свій професійний рівень. Бережіть свої сили, тому що суперечки й переговори загрожують відняти у вас багато енергії. У вихідні віддайте перевагу пасивному відпочинку. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Спробуйте трохи змінити свій стиль спілкування. Пам’ятайте: щоб бути прекрасним співрозмовником, зовсім не потрібно багато говорити, набагато важливіше вміти слухати. Зараз не час для реалізації нових ідей, перешкоди виникатимуть на кожному кроці. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

Вас очікує успіх у роботі й в особистому житті. Ви зможете стати лідером і організатором дуже вдалих і прибуткових проєктів і подій. Терпіння й праця, насправді, усе перетруть і подарують вам здійснення найзаповітніших бажань. У вихідні відмінно пройдуть поїздки й подорожі. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

РАК (22.06-22.07)

Не час для широкої демонстрації своїх амбіцій. Самовпевненість теж може виявитися зайвою. І не будьте надмірно вимогливими до оточуючих. Намагайтеся уникати перенапруги на роботі. У вихідні спробуйте звести до мінімуму контакти, вони загрожують бути занадто стомлюючими. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

ЛЕВ (23.07-23.08)

 Вдалий час для дій, що вимагають відповідальності й уваги, зосередженості й дисципліни. Варто ставити перед собою реалістичні завдання. Будьте неквапливими й уважними, не намагайтеся всі проблеми розв’язувати самостійно, радьтеся з близькими й колегами. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

ДІВА (24.08-23.09)

 Найзатребуванішим зі списку ваших здібностей буде дипломатичне мистецтво. Потрібно вміти вчасно промовчати. Наявність дрібних непорозумінь зажадає негайного реагування, але діяти необхідно акуратно. У вихідні поступки в дрібницях дозволять зберегти мир і благополуччя у вашій родині. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Настав час для самореалізації й розкриття творчого потенціалу. Шукайте новий підхід до старих проблем, нову роботу. Безжалісно розставайтеся з усім застарілим і непотрібним. Вас чекає вигідне ділове співробітництво. Добре вирішуються банківські питання. Вихідні присвятіть родині, відправляйтеся в гості до ваших друзів. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

 Сприятливий період для генерування й втілення ваших ідей у реальність. Зараз добре будувати плани на найближче майбутнє, усі вони здійсняться. Вас чекають серйозні зміни в сімейному житті, обставини складуться на вашу користь. Буде чудово, якщо ви витратите все нагромадження енергії на сімейні стосунки. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Мінімальні зусилля даватимуть максимум результату. Остерігайтеся бажати комусь зла, нехай і цілком заслужено. Ви уникнете перевантажень. У вихідні будь-яка ваша справа зажадає азарту, якщо, звичайно, вам важливий результат. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Раціональність і вміння збалансувати емоції дозволять вам розкрити свій потенціал. Надійде багато цікавих пропозицій по роботі. У спілкуванні стежте за своїми висловлюваннями. Почувши критику, не поспішайте ображатися, а зробіть правильні висновки. У вихідні ви ризикуєте стати жертвою лестощів і маніпуляцій. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Може початися стрімкий зліт активності та приплив життєвих сил. Справи на роботі обіцяють складатися досить успішно. Згадайте про старих друзів, поновлення дружніх стосунків може виявитися для вас досить корисним, не забудьте запросити їх у гості. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – понеділок.

РИБИ (21.02-20.03)

Вас можуть відвідати реформаторські ідеї, їх логічність, стрункість і майже математична краса закрутять голову кожному. Зафіксуйте їх, потім знадобляться. Обов’язково влаш- туйте собі невеликий перепочинок. Бігати, нама- гаючись усе встигнути, не варто, інакше повністю втомитеся до вихідних. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Залиште свій коментар