АСТРОЛОГІЧНИЙ  ПРОГНОЗ НА 1-7 ЛЮТОГО

ОВЕН (21.03-20.04)

Вам буде необхідно сконцентрувати свої зусилля на роботі. Настає досить продуктивний період, особливо в професійній сфері, тільки не слід ризикувати або погоджуватися з сумнівними пропозиціями. У вихідні вас можуть порадувати несподівані гарні новини, але не дозволяйте родичам сідати вам на шию. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Вам доведеться розгрібати рутину й те, на що раніше не вистачало сил. Вас чекає моральне задоволення і матеріальний успіх. У вас не буде недоліку в нових ідеях. Прислу- хайтеся до нової інформації, але ретельно перевірте її. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

Удача на вашому боці. Зосередьтеся на важливому, поставте мету і ви одержите те, чого прагнете. На всі головні питання близькі і саме життя зможуть відповісти вам «так». Любов допоможе й надихне. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

РАК (22.06-22.07)

Досить нервозний період, доведеться неабияк попрацювати. Придивіться до «підводних плинів» на роботі, щоб не опинитися осторонь від найважливіших подій. У вихідні не варто відхиляти прохання рідних і близьких, тому що ваша підтримка їм просто необхідна. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

ЛЕВ (23.07-23.08)

Ви можете розкрити свої здібності. Удача супроводжуватиме багато в чому. На вас чекає кар’єрне зростання, що відкриє великі обрії. Ви відчуєте приплив сил та активності, і тому впораєтеся з усією роботою, за яку візьметеся. У вихідні намагайтеся дотримуватися старих, перевірених шляхів. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

ДІВА (24.08-23.09)

У діловій сфері панує спокій і рутина. Для вас може виявитися непосильним завданням контролювати ситуацію. Що, взагалі, непогано. На перший план вийдуть проблеми особистого характеру й сімейні справи. Буде важко зрозуміти і прийняти поведінку близької вам людини. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Спробуйте зарекомендувати себе справжнім професіоналом. Сконцентруйтеся на найважливіших проблемах і не розпорошуйтеся по дрібницях. Ви можете зрозуміти щось важливе про близьку людину. Вихідні пройдуть досить романтично. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

У професійній сфері вам буде забезпечена стабільність і благополуччя. Вас очікує кар’єрне зростання і солідний прибуток. Можуть зробити вигідні пропозиції, які надзвичайно порадують вас. Але й в особистому житті ви зважитеся на важливий крок, знайдете щастя взаємного кохання. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Чекає багато успішних справ, спілкування й розваг. Вас зацікавлять новини, перспективні знайомства й важливі розмови. Вихідні – підходящий період для відновлення гардероба або покупки побутової техніки для будинку. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Підтримка керівництва дозволить позбутися ворожнечі й інтриг колег по роботі. У вихідні вас очікує тотальна зайнятість: ви самі не залишите собі ні хвилини вільного часу, будуючи плани й ставлячи перед собою нові цілі. Але все-таки варто приділити час для повноцінного відпочинку. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Навалить гора роботи. Будьте зібрані, і ви зможете встигнути зробити багато чого, практично не відчуваючи втоми. Може надійти цікава ділова пропозиція, не відмовляйтеся від неї. Та й в особистому житті давно назріли зміни. Сприятливий день – середа, несприятливий день – понеділок.

РИБИ (21.02-20.03)

Ваші успіхи й досягнення – це досить по- хвально, але прийшов час рухатися вперед. Вам буде нудно тупцювати на місці. Зараз непоганий час для примирення з друзя- ми й поновлення романтичних стосунків, які останнім часом переживали не кращий період. У вихідні приємні події можуть відбутися з вашими дітьми. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

Залиште свій коментар