АСТРОЛОГІЧНИЙ ГОРОСКОП  на 18 – 24 січня

ОВЕН (21.03-20.04)

Вам, схоже, доведеться коригувати свої плани. Варто проявити обачність як у словах, так і в діях. Будьте обережні, тому що будь-яка сказана фраза загрожує обернутися проти вас. У вихідні можуть наскочити несподівані гості. Сприятливий день – четвер, несприят- ливий – понеділок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Ви будете схильні до спонтанних дій. Це може трохи заважати, однак вам сприятиме удача. Намагайтеся дотримуватися помірності у їжі та розвагах. Може настати слушна мить для душевної розмови і освідчень у коханні. У вихідні не починайте нічого нового, є ймовірність одержання перекрученої інформації. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

Ваші плани й задуми реалізуються. Вас порадує кохана людина. Вона проведе з вами багато часу, виконає ваші прохання. Ви знову переконаєтеся, що багато зна- чите в її житті. Готуйтеся до приємних змін в особистому житті. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

РАК (22.06-22.07)

Можливий прекрасний, яскравий, на- сичений тиждень. Намагайтеся не провокувати конфлікти. Краще присвятіть більше часу відпочинку, тоді багато ваших ідей втіляться в життя. Вашу ініціативу підхоплять і підтримають. Спілкуйтеся, зустрічайтеся, веселіться. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

ЛЕВ (23.07-23.08)

Варто звернути увагу на своє оточення, на взаємини з партнерами, друзями, родичами. Намагайтеся не уникати відповідальності у сімейних справах. Не звалюйте на інших те, що буде покладено на вас. Багато часу зажадають діти, можливі спільні поїздки, у тому числі й за місто. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ДІВА (24.08-23.09)

 Тиждень обіцяє бути зовсім не простим. Можливі зміни в кращий бік у стосунках із друзями, а розумний компроміс у родині дозволить досягти наміченої мети. Вихідні – вкрай сприятливий період для початку подорожей. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – понеділок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Воля, енергія та щасливий випадок можуть опинитися в одній упряжці й помітно просунути вас уперед. Ретельно плануйте свої справи і ви досягнете намічених цілей. Можлива реалізація найнестандартніших задумів. У вихідні не виключені конфлікти, але все-таки варто визначити свою позицію з нагальних питань. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Ви багато чого можете досягти й відчуєте смак успіху. Відбудеться подія, яка обіцяє відкрити перед вами нові можливості. Впустіть у своє життя більше позитиву, любові й радості. Дозвольте собі кохати і бути коханими. Вибирайтеся на прогулянки: зірки радять вам частіше бувати на природі. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Не купуйтеся на лестощі й обман. Зустріч зі старими друзями відкриє перед вами нові перспективи. Краще не вживати ніяких кардинальних кроків. У вихідні спробуйте зібрати приємну компанію рідних, відволіктися й відпочити. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Тверезий розум та інтуїція допоможуть вам блискуче впоратися з будь-якою проблемою. Позитивний настрій дозволить вам уникнути різких перепадів. Не приховуйте своїх почуттів, говоріть про свої інтереси. Не потрібно весь час під когось підлаштовуватись. Вихідні най- краще підходять для спілкування з друзями. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Початок тижня – не час для прояву особи- стих ініціатив, краще порадьтеся з родиною. Плануйте тільки те, що зможете реально здійснити. Зараз краще не вирушати у далекі подорожі, будьте вдома і присвятіть себе домашнім справам. Ви відчуєте свою принадність і зможете вдосконалити свій побут. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

РИБИ (21.02-20.03)

Усі ваші таємні задуми можуть реалізуватися, тому будьте мудрі й заповзятливі. Не виклю- чено, що для їх здійснення необхідно буде зробити спочатку крок назад, а потім – два вперед. Важливо блиснути своїми таланта- ми, щоб вас оцінили з гідністю в новій компанії. Невла- стива вам імпульсивність у вихідні може внести розлад у стосунки з близькими. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Залиште свій коментар