Андрій Дорошенко: “Я відчував підтримку з рідного міста. Радію, що не підвів”

Паралімпійські ігри – 2020 для Роздільної стали неабияк важливими. Адже срібну нагороду  в напруженій боротьбі виборов наш земляк, випускник ЗОШ №2 в м. Роздільна Андрій Дорошенко.

“Спорт-UA:Перший” (Cтудія Паралімпійські ігри від 30.08.2021), де висвітлюється перебіг ігор та регулярно повідомляється про здобутки українських спорсменів повідомили, зокрема, й про результати у фіналі стрільби з пневматичної гвинтівки серед чоловіків з ураженнями нижніх кінцівок.

До фіналу, подолавши кваліфікацію,  пробились обидва українці в цій дисципліні – Андрій Дорошенко та Юрій Стоєв.

Як і в олімпійській стрільбі, на Паралімпіаді у фіналі, після десяти початкових пострілів, далі боротьба йде на виживання. Після двох наступних пострілів спортсмен з найменшою кількістю очок вибуває з боротьби. На жаль, найшвидше завершити підсумковий рубіж довелося Стоєву. У нього підсумкове восьме місце. Натомість довше протримався Дорошенко. Він давно не новачок. Досвідчений титулований спортсмен, неодноразовий призер чемпіонатів світу, але й він страшенно хвилювався.

Коментар Андрія Дорошенка: “Вже за два дні до цього мене почало пробирати. Якісь такі хвилювання, дуже здавлює, якась відповідальність мабуть. Не можу сказати. П’ять років до цього йшли, і все це треба робити зараз у цю секунду, у кожний постріл”.

Хвилювалися всі. За результатом,  у Андрія Дорошенка срібна медаль Паралімпіади-2020 в Токіо.

– Так, щасливий, авжеж, хоча хотів золото. Але чому щасливий? Тому, що в такому стані дуже тяжко боротися. Я відчував підтримку з рідногло міста – маленьке місто Роздільна. Там для мене збирали флешмоб, тому дуже радію, що не підвів”

Джерело: “Спорт-UA: Перший”

https://tv.suspilne.media/video/21660

 

 

Залиште свій коментар