Активна волонтерська діяльність від Степанівської громади

У ШКОЛАХ Степанівської громади, паралельно з навчальним процесом, триває активна волонтерська робота. Колективи Степанівського та Яковлівського опорних закладів загальної середньої освіти при кожній нагоді надають посильну підтримку воїнам Збройних Сил України, проводячи благодійні ярмарки, збираючи одноденний заробіток тощо.


Дізнавшись про можливість передати на Херсонщину щось для наших захисників, у Степанівському ОЗЗСО (директор Марія Загребельна) закипіла робота. Працівники закладу з любов’ю та вдячністю приготували смачну випічку, разом з якою до наших мужніх бійців відправилась частинка домашнього затишку, аромат рідного дому.


До дати цьогорічного Вечора зустрічі випускників Яковлівським ОЗЗСО (директор Лариса Бойченко) було запропоновано ювілярам та усім бажаючим долучитися до збору, ініційованого випускниками ювілейного 2004 року для допомоги нашим землякам на передовій. У зборі взяли участь випускники-ювіляри  (найвагоміший внесок випускників 2004 року), їх друзі та знайомі, вчителі. Сума донатів склала 9 тисяч гривень, які перераховані на терміновий ремонт евакуаційного медичного автомобіля для бригади “Лють”, у якій воює випускник школи Володимир Равлюк.
Степанівський сільський голова Наталія Бараненко щиро дякує кожному учаснику цих благодійних справ за повагу до наших захисників, за підтримку Збройних Сил України, за внесок у спільну Перемогу.
Слава Україні! Героям нашим слава!
Юлія ГАНГАН,
провідний спеціаліст з питань інформаційної політики Степанівської сільської територіальної громади

Залиште свій коментар