Акція «Зігрій захисника»

    У Роздільнянській міській територіальній громаді відбулась акція «ЗІГРІЙ ЗАХИСНИКА», з нагоди річниці українського спротиву повномасштабному вторгненню російської федерації на територію України.

Учні та вчителі всіх сімнадцяти навчальних закладів громади, а також вихованці дитсадків долучилися до акції, принісши до Роздільнянського Палацу культури велику кількість листів, малюнків, поробок та сувенірів на знак підтримки для наших мужніх захисників.

Зі 168 авторів робіт було випадковим чином обрано 100 щасливчиків, які отримали пам’ятні флікери та нагрудні знаки у рамках акції «Будь помітним на дорозі». Дитячі молитви, обереги, листи вдячності і надії вже курсують до адресатів та обов’язково додадуть хлопцям на передовій сили і мужності. Ми пам’ятаємо про тих, хто щоденно ризикує своїм життям заради миру та безпеки нашої країни.

Такі акції є важливими, оскільки демонструють нашу вдячність та повагу до тих, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини. Вони надають можливість виявити турботу та показати, що кожен може долучитись до доброї справи. Ми пишаємося нашими мужніми захисниками та віддаємо їм належну шану й повагу.

⠀Флікери отримані в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Урядом Німеччини і впроваджується GIZ Ukraine, за що ми дуже вдячні нашим партнерам. Нагрудні знаки надала Роздільнянська міська рада.

Джерело: Роздільнянська міська територіальна громада

Залиште свій коментар