АБИ СВЯТА ПРОЙШЛИ БЕЗ НАДЗВИЧАЙНИХ ПОДІЙ

НЕВДОВЗІ віряни святкуватимуть День Святої Трійці. У церквах відбудуться богослужіння, під час яких використовуватимуть відкритий вогонь. При недотриманні правил пожежної безпеки це може стати причиною виникнення пожеж у культових спорудах.

Аби свята пройшли без надзвичайних подій, співробітники Роздільнянського районного управління ДСНС України в Одеській області радять після завершення Богослужінь повністю знеструм- лювати будівлі та не залишати у церкві без нагляду запалені свічки та відкритий вогонь. Тримаючи свічку в руках, необхідно слідкувати за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Потрібно дотримуватись правил пожежної без-пеки при користуванні електроприладами, слідкувати за справністю електромереж та відмовитись від застосування нестандартних опалювальних приладів для обігріву приміщень і не допускати відкритого прокладання електродротів по займистих конструкціях. Також слід бути вкрай обережними з різноманітними електричними гірляндами, якими прикрашають внутрішні конструктивні елементи церков, іконостаси та окремі образи. Застосування різноманітних подовжувачів, з’єднання електричних дротів звичайною «скруткою» та використання у електрозапобіжниках так званих «жучків» можуть будь-якої миті призвести до виникнення масштабної пожежі!

Слід пам’ятати, що пожежу легше попередити, ніж ліквідувати. Якщо пожежа все ж виникла, потрібно негайно сповістити пожежнорятувальну службу, зателефонувавши за номером 101.

 Роздільнянське районне управління ДСНС України в Одеській області

Залиште свій коментар