9 ГРУДНЯ – ДЕНЬ СТВОРЕННЯ ЛИМАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дорогі жителі та гості нашої громади!
9 грудня ми відзначаємо День створення Лиманської селищної територіальної громади. З цієї нагоди вітаю всіх зі святом!

Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багата наша Лиманська громада, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми дбаємо про соціально-економічний та культурний розвиток, про благоустрій, дбаємо про те, щоб будинки були затишними, двори – доглянутими, вулиці – зеленими та квітучими.

Усі разом ми допомагаємо Збройним Силам України, наближаючи нашу Перемогу.
Дякую всім мешканцям громади, які небайдужі до долі рідного краю, а особливо представникам старшого покоління – мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну,
і розруху, але не зламався, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще.

Вітаю також молодь громади, яка визначатиме її долю в майбутньому. Дуже хочеться бачити молоде покоління здоровим, цілеспрямованим, перспективним, з активною життєвою позицією. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім Божого благословення, щастя та благополуччя, а також міцного здоров’я та родинного
затишку. Нехай процвітає наша громада, нехай в неї буде яскраве та щасливе майбутнє, панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра!
Світлана ВЕЛИЧКО,
депутатка Роздільнянської районної ради

Залиште свій коментар