8 вересня в Україні відзначатимуть День нафтовика і газовика

Вже 26-й рік поспіль у другу неділю вересня в Україні відзначають День нафтовика і газовика, а також працівників нафтопереробної промисловості. Напередодні свого професійного свята роздільнянські газовики зібралися на урочистості, аби привітати одне одного та отримати поздоровлення від керівництва.

На Роздільнянщині будь-яке питання, пов’язане з газопостачанням, одразу асоціюється з іменем людини, яка віддала цій службі багато років, – незмінного керівника Управління експлуатації газового господарства Іллі Текменжи. Ілля Миколайович під час урочистої зустрічі наголосив на непростому становищі, в якому наразі перебуває газова служба, та подякував керівництву району та міста за порозуміння і підтримку в усіх нагальних питаннях.

За відповідальне ставлення до своїх обов’язків, професіоналізм грамоти та квіти були вручені кращим з кращих винуватцям свята головою райдержадміністрації Наталією Бараненко, керівником апарату районної ради Андрієм Тегляєвим і міським головою Валерієм Шовкалюком.

Кожен із виступаючих на заході, крім теплих слів вітання, наголошував на тому, що колектив Роздільнянського УЕГГ вже давно став однією великою сім’єю. Приєднуючись до привітань, бажаємо нашим газовикам трудової наснаги, міцного здоров’я, сімейного затишку, фінансового благополуччя та мирного неба!

Юлія ГАНГАН.

Залиште свій коментар