75-та річниця Дня визволення Єгорівки Роздільнянського району

     7 квітня 2019 року – 75-та річниця Дня визволення села Єгорівка від німецько-фашистських загарбників. У цей особливий для кожного з нас день ми згадуємо тих, хто подарував нам мирне небо і щасливе життя. У цей день ми вшановуємо мужність, відвагу, героїзм солдатів, які з честю виконали свій обов’язок, зробили все, щоб прийшла Перемога!
7 квітня 2019 року року відбувся мітинг-реквієм, присвячений цій вагомій події у житті кожного жителя нашого села Єгорівка. Привітати жителів села з цим знаменним Днем завітали депутати  сільської ради, представники СТОВ « Іва» та КГ с. Єгорівка, всі не байдужі жителі села, учнівський та педагогічний колектив ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Єгорівка  Перед мітингом відбулася церемонія покладанням квітів до пам»ятника.

   Відкрила мітинг голова Єгорівської сільської ради Караман Ганна Петрівна. Під час промови Ганна Петрівна привітала усіх з сімдесят п’ятою річницею визволення Єгорівки, і наголосила,що ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю, а згодом у надзвичайно важких умовах відбудували зруйновані міста та села, відродили економічний потенціал, плекали наше мирне майбутнє. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги. Схиляємо голову перед нашими тодішніми та теперішніми воїнами у великій вдячності за те, що мужньо стояли і стоять за звільнення нашої рідної землі.  Бажаю кожній родині здоров’я, добробуту, тепла й затишку, непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлим, мирним і щасливим .

 Летять, відлітають у вічність і роки, і скільки б їх не минуло, не зітруть в народній пам’яті імена захисників Батьківщини. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув на тій страшній війні, і тих, хто помер від ран у повоєнний час.

   Біля Братської могили запалили свічку памʹяті. Слова вдячності визволителям прозвучали від юних жителів села, учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Єгорівка, які наголосили, що ця страшна війна залишила слід у житті практично кожної української родини. Низький уклін їм, і тим, що вже відійшли у вічність за те, що боронили рідну землю, захистили світ від фашизму і сьогодні ми можемо вчитися і жити у нашій прекрасній країні.

  Висловлюємо щирі слова подяки всім учасникам урочистих заходів. Мирного неба нам та світлого майбутнього! Шануйте, поважайте, будьте терплячими один до одного!

Фахівець зі соціальної роботи О.І. Димитрієва.

Залиште свій коментар