75-річчя визволення Роздільної від нацистських загарбників, фото

Сьогодні, 4 квітня в місті відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню визволенню Роздільної від нацистських загарбників. В ньому взяли участь предстанвики влади, громадськості підростаючого покоління,  а також поважні гості з Березівського району, які передали передали в якості подарунку представникам Роздільнянщни книгу про визвольні бої під час Другої світової війни.

Крім того, 4 квітня, з нагоди 75-річчя визволення Роздільної від нацистських загарбників, у районному народному історико-краєзнавчому музеї відбулася зустріч учнів ЗОШ № 4 м. Роздільна з безпосереднм учасником бойових дій за Роздільну та Одеську область, гвардії козаком, кулеметниомк 3-го ескадрону 42-го гвардійського козачого кавалерійського Кубанського полку, Почесним громадянином сел. Лиманське Роздільнянського району, Біляївки, Овідіополя М.С. Шуляком. Михайло Спиридонович зробив великий внесок у визволення нашого рідного краю і завжди з радістю бере участь у патріотично-виховних заходах, під час яких ділиться спогадами та досвідом з молоддю.

Багато фактів про визволення нашого краю від нацистських загарбників розповіла директор музею Віра Шняга, яка також провела екскурсію та розповіла про експозиції закладу, присвячені подіям Другої світової війни. Діти на знак вдячності подарували ветеранові квіти та висловили вдячність за Перемогу.

 

Залиште свій коментар