48 малюків народилося протягом липня

Протягом липня у пологовому відділенні Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилося 23 дівчинки та 25 хлопчиків (так само, як і в червні).

І знову хлопчики ненабагато, та все ж таки випередили дівчаток за кількістю. А ось у вазі лідирують дівчатка – 4 кг, найменшенький хлопчик народився з вагою 1 кг 400 г.

Війна, яка триває на території України, приносить багато горя і страждань українцям. Та, незважаючи на це, дітки народжуються. І це прекрасно! Життя триває! Віримо у світле майбутнє, віримо у нашу армію, віримо, що мир в Україні – не за горами! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! А батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, бажаємо – хай він обов’язково завітає до вашої оселі у 2022 році!

Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну працю заради майбутнього!

Наш кор.

Залиште свій коментар