48 малюків народилося протягом червня

Протягом червня у пологовому відділенні Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилося 23 дівчинки та 25 хлопчиків.

Хлопчики ненабагато, та все ж таки, випередили дівчаток за кількістю. Та й у вазі вони перші – 4 кг 200 г, найменшенька дівчинка народилася з вагою 2 кг 430 г.

Війна, яка триває на території України, приносить багато горя і страждань українцям. Та, незважаючи на це, дітки народжуються. І це прекрасно! Життя триває!  Віримо у світле майбутнє, віримо у нашу армію, віримо, що мир в Україні – не за горами! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! А батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, бажаємо – хай він обов’язково завітає до вашої оселі у 2022 році!

Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну працю заради майбутнього!

 Наш кор.

Залиште свій коментар