46 немовлят народилося протягом лютого у Роздільнянській БПЛ

ПРОТЯГОМ лютого у пологовому відділенні Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилося 20 дівчаток та 26 хлопчиків.
Хлопчики цього разу попереду у кількості. Та й у змаганнях за вагу не дали дівчаткам жодного шансу: і найкрупнішим став хлопчик з вагою 4 кг 150 г і найменшим – 1 кг 830 г.
Війна, яка триває на території України, приносить багато горя і страждань українцям. Та незважаючи на це, дітки народжуються, іноді у бомбосховищах. І це прекрасно! Життя триває! Бо в нас є справжні, надійні чоловіки та мужні, сильні жінки! Віримо у світле майбутнє, віримо у нашу армію, віримо, що мир в Україні – не за горами! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! А ця війна нехай буде першою і останньою в їх житті! Батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, бажаємо: хай він обов’язково завітає до вашої оселі, і прилетить ОБОВ’ЯЗКОВО під мирним небом!
Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну працю заради майбутнього!

Залиште свій коментар