4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку

Сьогодні, 4 лютого, у світі відзначається День боротьби проти раку 2020.

Цей день був проголошений “Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями” (Міжнародний союз проти раку UICC). Щорічно відзначається 4 лютого, починаючи з 2005 року, – повідомляє “Сьогодні“.

Мета цього важливого міжнародного дня полягає в поширенні і підвищенні обізнаності людей про онкологічні захворювання як про одне із найстрашніших явищ сучасного суспільства, а також привернення уваги до профілактики, запобігання, виявлення та лікування раку.

Всесвітній день боротьби з раком ставить перед світовим співтовариством завдання з боротьби із раком і закликає політиків і організації-члени UICC ставитися до раку, як до політичного пріоритету.

Щорічно День боротьби проти раку проводиться під різними гаслами. Наприклад, створення навколишнього середовища для дітей та молоді без тютюнового диму, заохочення правильного харчування і фізичної активності, а також уникнення опромінення ультрафіолетовим випромінюванням сонця.

У 2016-2018 роках Всесвітній день боротьби проти раку проходив під гаслом “Ми можемо. Я можу” (We can. I can). Тема 2019-2021 років: “Я є і буду” (I Am and I Will). Цього дня пропонується вжити колективні або індивідуальні заходи щодо полегшення тягаря раку.

Крім того, 15 жовтня проводиться Всесвітній день боротьби з раком молочної залози, а 1 серпня – день боротьби з раком легенів.

Джерело: “Сьогодні”

Залиште свій коментар