4 липня – День Національної поліції України

Шановні працівники та ветерани Національної поліції України!

Щиро вітаємо вас з професійним святом! Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни, особливо в умовах повномасштабного вторгнення рф на територію України. На вас покладено відповідальне й благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Привітання з професійним святом начальника  Роздільнянського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області, полковника поліції Вячеслава МІШЕЧЕНКА: 

“ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА ВЕТЕРАНИ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ!
Щиро вітаю вас із професійним святом! Сьогодні ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку в суспільстві,
без чого неможливий подальший розвиток нашої держави, яка наразі потерпає від рашистів. Віримо в нашу Перемогу!
Служба в поліції стала для нас справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього
життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати кожен працівник нової поліції. Впевнений, що наші лави будуть активно поповнюватися
молодими, досвідченими і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті та честі.
Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо українського народу!”

Залиште свій коментар