4 квітня – День визволення Роздільної від нацистських загарбників у часи Другої світової війни

4 квітня 1944 року відбулася вікопомна подія – Роздільну було визволено від нацистської орди. 79 років минуло від тих буремних подій. І знову нащадки визволителів  стали на захист незалежності та територіальної цілісності України.

Історія доводить, що кожен, хто посягне на українську землю, буде знищений. Справжніми героями є ті, хто до останнього боронив свій дім і не боявся дати відсіч ворогу й у Другу світову війну, й у сьогоднішній російсько-українській війні. Ми пам’ятаємо кожного.

Цього дня у Роздільній відбулося вшанування пам’яті загиблих та покладання квітів до меморіалів по вул. Європейська та на Алеї Слави.

У відзначенні визволення міста від нацистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні взяли участь керівники міста і району, небайдужа громадськість, представники підприємств, установ та організацій.

До присутніх звернулися голова районної військової адміністрації Сергій Приходько та міський голова Валерій Шовкалюк, які нагадали про важливість відзначення таких дат, про героїчне минуле та буремне сьогодення, яке потрясло увесь цивілізований світ.

Також на заході зачитали звернення нашого земляка, Почесного громадянина Роздільної Сергій Гриневецького, який привітав зі святом мешканців міста.

Українці – сильний духом народ, який обов’язково переможе у цій війні, обов’язково настане мир і благодать на нашій багатостраждальній землі. Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Залиште свій коментар