4 квітня – День визволення Роздільної від нацистських загарбників

Сьогодні, 4 квітня, з нагоди 80-річчя визволення Роздільної від нацистських загарбників під час Другої світової війни 1939-1945 років у міському парку біля меморіалу Слави відбувся урочистий мітинг пам’яті.

4 квітня 1944 року військами 3-го Українського фронту Роздільну було визволено від нацистів. Це знаменна дата в історії нашого міста і в житті кожного з нас. Ми пишаємось подвигом наших земляків. Це свято «зі сльозами на очах» об’єднує всі покоління мешканців: тих, хто боровся за наше місто на полі бою та потім піднімав його з руїн, і тих, хто зробив неоціненний внесок в його нинішній вигляд свою працю і талант, зберігав і примножував славні традиції батьків та дідів.

Кожна річниця – це дзвони пам’яті, що б’ють у людські серця. Це долучення до подвигу, рівного якому не знає світ. Це збагачення новими барвами наших уявлень про свою країну і свій народ.

І зараз Україна переживає скрутні часи. Ми вдячні нашим захисникам Другої світової війни, вдячні захисникам сьогодення за те, що завдяки їм є Україна. І завдяки захисникам Україна буде! Наша боротьба триває, та ми непохитно віримо, що як і 80 років тому звільнимо українську землю від окупантів.

Про це говорили голова Роздільнянської РВА Сергій Приходько та Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, звертаючись до присутніх на заході представників установ та організацій міста, шкільної молоді та небайдужих роздільнянців.

Вітальна телеграма надійшла і від Почесного громадянина Роздільної, нашого земляка Сергія Гриневецького, в якій він привітав роздільнянців зі святом, подякував за небайдужість і патріотизм та побажав найшвидшої Перемоги над рашистами.

Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з підступним агресором. Сьогодні це путінська росія, яка посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки і загрожує миру у всій Європі. Ця боротьба триває  – і ми не маємо права програти, бо для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій агресивного сусіда-злочинця.

Слава Україні! Героям слава!

Слава Збройним Силам України!

Залиште свій коментар