39 малюків народилося протягом травня

Протягом  травня у пологовому відділенні Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилися 21 дівчинка та 18 хлопчиків.

Дівчатка знову випередили хлопчиків за кількістю. Та й у вазі вони перші – 4 кг 500 г, найменшенький хлопчик народився з вагою 1 кг 800 г.

Війна, яка триває на території України, приносить багато горя і страждань українцям. Та, незважаючи на це, дітки народжуються. І це прекрасно! Життя триває! Віримо у світле майбутнє, віримо у нашу армію, віримо, що мир в Україні – не за горами! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! А батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, бажаємо – хай він обов’язково завітає до вашої оселі у 2022 році!

Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну пра- цю заради майбутнього!

     Наш кор.

Залиште свій коментар