38-і роковини Чорнобильської трагедії

38 років тому вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Аварія на Чорнобильській АЕС стала болючою історією для всього світу і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням багатьох держав.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх людей, які виявили жертовність, високий патріотизм і ціною власного життя й здоров’я зупинили ядерну катастрофу.

26 квітня в м. Роздільна біля меморіальної плити ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС відбулась урочиста церемонія покладання квітів з нагоди відзначення 38-ї річниці Чорнобильської катастрофи. У церемонії покладання квітів взяли участь керівники району та міста, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, представники служб району, громадських організацій та молодь.

Звертаючись до присутніх, голова районної військової адміністрації Сергій Приходько висловив вдячність мужнім людям, які ціною власного життя і здоров’я рятували людство від наслідків техногенної катастрофи. Незважаючи на тяжкі випробування, ліквідатори своїм прикладом показують що найцінніше у житті – це боротьба за майбутнє людства, що неможливо без дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Бажаємо ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС здоров’я, достатку, добра та злагоди.

Залиште свій коментар