31 дитинка народилася протягом лютого

ПРОТЯГОМ лютого у пологовому відділенні Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилося 12 дівчаток і 19 хлопчиків. Дещо менше, ніж минулого місяця. Сподіватимемось на нашу Перемогу і такий довгоочікуваний мир в Україні, а тоді й ще більшого поповнення нашого українського роду, якому нема переводу.

Цього разу за кількістю новонароджених – попереду хлопчики, а у вазі лідирують дівчатка: найбільша вага 3 кг 780 г, найменшенький хлопчик народився з вагою – 2 кг 300 г.
Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! А батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, бажаємо – хай він обов’язково завітає до вашої оселі!

Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну працю заради майбутнього!

Війна приносить багато горя і страждань українцям. Та, незважаючи на це, дітки народжуються. І це прекрасно! Життя триває! Віримо у світле майбутнє, віримо в ЗСУ, віримо, що мир в Україні – не за горами! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Залиште свій коментар