30 жовтня у Роздільнянському районі стартує опалювальний сезон

УКРАЇНА

РОЗДІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Райдержадмністрація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
28 жовтня 2019 року № 534 /А-2019

Про початок опалювального сезону 2019-2020 років у населених пунктах Роздільнянського району

Відповідно до статей 6, 20, 28 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 9, 12 Закону України “Про теплопостачання”, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 (із змінами), у зв’язку із зниженням температури повітря та з метою забезпечення на території району своєчасного початку опалювального сезону 2019-2020 років:

 1. Розпочати опалювальний сезон 2019-2020 років у населених пунктах Роздільнянського району з урахуванням кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, а також правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативно-правовими актами, у першу чергу, з 30.10.2019 року у закладах загальної середньої та дошкільної освіти, закладах охорони здоров’я, закладах соціальної сфери, обладнаних автономними системами опалення, для населення та інших категорій споживачів.
 2. Керівникам підприємств, установ, організацій, міському, селищному та сільським головам рекомендувати:
  • Під час опалювального сезону 2019-2020 років забезпечити контроль за раціональним використанням енергоносіїв та своєчасним проведенням розрахунків.
  • Тримати на постійному контролі стан розрахунків підприємств теплоенергетики за спожитий природний газ та електричну енергію для недопущення відключення споживачів від теплової енергії.
  • З початком підключення об’єктів соціальної сфери та житлового фонду до систем теплопостачання надавати щоденно до 10.00 управлінню розвитку та інвестицій Роздільнянської районної державної адміністрації інформацію про стан проходження опалювального сезону 2019-2020 років до стовідсоткового пуску об’єктів теплопостачання та підключення до опалення житлового фонду і соціальної сфери, далі – щомісячно 25 та 10 числа.
  • З метою відповідного реагування на можливі надзвичайні ситуації при виробництві та наданні послуг з централізованого опалення протягом опалювального сезону 2019-2020 років рекомендувати надавати управлінню розвитку та інвестицій Роздільнянської районної державної адміністрації впродовж двох годин, з моменту виникнення, оперативну інформацію стосовно надзвичайних ситуацій, які виникатимуть у багатоквартирних житлових будинках, на теплових мережах та джерелах теплової енергії.
 3. Фінансовому управлінню Роздільнянської районної державної адміністрації своєчасно здійснювати фінансування видатків за спожиті теплову енергію та природній газ бюджетними установами, що фінансуються з районного бюджету.
 4. Контроль залишаю за собою.

Голова Роздільнянської районної державної адміністрації

Наталія Бараненко.

Залиште свій коментар