3 листопада – День працівника соціальної сфери

Напередодні професійного свята – Дня працівника соціальної сфери, яке країна відзначатиме 3 листопада, у фойє районного Палацу культури в Роздільній відбувся святковий концерт. В ході цього заходу працівників соціальної сфери Роздільнянщини привітали керівники міста та району, які вручили велику кількість грамот і подяк у цей день. Адже соціальна робота – направлена на допомогу малозахищеним верствам населення. Тож, символічно розпочали й коцертну програму – з пісні “Крила ангелів”. Загалом на святі виконали чимало пісень та яскравих номерів у подарунок соціальним працівникам.

Крім того, напередодні свята про важливість соціальної роботи та здобутки Роздільняського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Одеській області розповів у своєму матеіралі його начальник Володимир Доценко: “День працівника соціальної сфери – це професійне свято фахівців, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці. Свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Одним із напрямків соціального захисту населення є надання працюючим особам нашого суспільства допомоги у разі втрати працездатності, що реалізує Фонд соціального страхування України. Роздільнянським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Одеській області профінансовано з початку року страхувальників (підприємства, організації, установи) для надання застрахованим особам матеріального забезпечення на загальну суму п’ять з половиною мільйонів гривень, у тому числі на допомогу з тимчасової непрацездатності – 3,4 млн грн, по вагітності та пологах – 2,1 млн грн. Загалом допомогу отримали 830 осіб, з них по вагітності та пологах – 96 жінок.

Також фонд надає допомогу на поховання у разі смерті застрахованої особи, яку отримують члени сім’ї застрахованої особи. Таку допомогу в цьому році отримали 10 осіб у розмірі 4100 грн. Після довготривалої тяжкої хвороби (інфаркт, інсульт, операція) фонд допоможе якомога швидше відновити здоров’я, для чого надається можливість пройти реабілітаційне лікування в умовах санаторно-курортного закладу. З 1 січня 2019 року вже пройшли реабілітацію 35 осіб.

Якщо стався нещасний випадок на виробництві, фонд і тут допоможе. Потерпілим нарахують щомісячну страхову виплату, що залежить від розміру зарплати до настання нещасного випадку та відсотку втрати працездатності. У 2019 році вже виплачені належні суми 105 особам на загальну суму 2,8 млн грн. Потерпілим фінансуються витрати на лікування та медичну реабілітацію, вони забезпечуються технічними засобами, автомобілем, отримують путівки на санаторно-курортне лікування у санаторіях України. Тільки у цьому році соціальні послуги отримали 24 особи на загальну суму майже 380 тис. грн.

Крім того, постійно ведеться робота з керівництвом підприємств, з трудовими колективами з питань охорони праці, збереження здоров’я та взагалі життя на робочому місці та у повсякденному житті.

У цей день хочеться привітати з професійним святом усіх працівників соціальної сфери Роздільнянського району, а особливо колектив Роздільнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Одеській області. Шановні колеги! Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, сімейного затишку і порозуміння, а у професійній діяльності – бадьорості та енергії, творчих злетів та наснаги”.

 

Залиште свій коментар