28 ЛИПНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ

У  липні, в останню неділю місяця, Україна відзначає День працівників торгівлі.  Знаємо, що нелегкий трудовий шлях обрали люди, присвятивши себе цій справі. Робота в сфері торгівлі рухлива, потребує швидкої реакції на запити клієнтів. Часто доводиться цілий день простояти на ногах, іноді обслуговувати невдячних клієнтів за зовсім невелику плату. Але, незважаючи на це, без продавців  ми просто не змогли б прожити. Завжди приємно отримати від них у подарунок посмішку та добре слово.

З 2019 року  продавчині у магазинах міста стали ще й надійними партнерами редакції газети “Вперед”. Так, з початку року наша районка реалізується у багатьох торгових точках міста. Пропонуємо увазі читачів коротенькі історії продавчинь деяких з них.

Активні та енергійні

    Газетний кіоск на Привокзальній вулиці працює з давніх­давен, його знають усі. Він чи не єдиний на території району, в якому реалізуються  газети, журнали та інша поліграфічна продукція. Своїх клієнтів кожного дня привітно зустрічає та обслуговує наша Тетяна. Дванадцять років тому Тетяна Лохманчук пов’язала свою трудову діяльність з торгівлею. За цей час вона вивчила всі вподобання своїх постійних клієнтів. Їй вистачає лише поглянути, хто зазирнув у віконце кіоску, і одразу вона дає саме ту газетку чи журнальчик, який завжди купує клієнт.

Не менш важливою та відповідальною є робота нашої Андріївни, адже для того, щоб продати у кіоску газети чи журнали, їх треба доставити. Саме ця функція лежить на тендітних плечах енергійної та активної Олени Андріївни. А з початку цього року, вона ще й розносить районну газету “Вперед” і по торгових точках міста.

Люди нам довіряють

Не завжди професія співпадає з отриманою освітою. Саме так і склалося в житті Тетяни Позненко, яка працює в магазині “Продукти”, що по вул. Першого Травня. Тетяна – філолог за фахом, однак, аби реалізуватися в цьому напрямку, необхідно було підтвердити диплом, адже отримала вона його в одному із вузів невизнаного Придністров’я.

­ На це пішло б чимало часу та й коштів. Тому вирішили разом з чоловіком спробувати відкрити свою справу. Спочатку торгували у невеличкому продуктовому кіоску. Трошки розкрутившись, вирішили взяти в оренду приміщення під магазин, де зараз і торгуємо. Клієнти приватного сектора навколо магазину вже добре знають нас та довіряють. Ми їх теж не підводимо, у нас завжди усе свіженьке за помірними цінами, ­ поділилася Тетяна.

Добре слово – у подарунок

Вміння спілкуватися є великою перевагою для людей, які хочуть працювати у сфері надання послуг та роздрібної торгівлі. Саме цією якістю добре володіє Ольга Володимирівна Подорожня, яка вже рік стоїть за прилавком магазину “Лимон”, що на розі вул. Європейська та Молодіжна. До речі, вона – колишній  бухгалтер редакції газети “Вперед”. Тепер свою дружбу із цифрами продовжила, працюючи в магазині.

­ Наш “Лимон” користується попитом серед більш старшого покоління, адже тут продаються крупи на вагу, консерви тощо. Наші покупці  звикли, перш ніж купити щось, порадитись з продавцем, поговорити на різні теми. Адже сьогодні для пенсіонерів таким важливим є добре слово та увага. З нашими клієнтами обмінюємось інформацією, радимо, який краще вибрати товар, прислухаємося до порад, ­ розповіла Ольга Володимирівна.

З торгівлею – по життю

У магазині “Авоська”, що на Європейській вулиці, біля лікарні, тривалий час працює Людмила. Все її життя пов’язане з торгівлею. Свого часу здобула й спеціальність за цією сферою.

­ У нас купують не лише пацієнти лікарні, маємо й постійних покупців з прилеглих вулиць міста, с. Нові Чобручі. Завжди уважно ставимось до побажань наших клієнтів, підлаштовуємося під їх уподобання та вимоги часу. Розуміючи складні фінансові можливості більшості українців, ставимо помірні ціни, ­ зазначила продавчиня.

Більше 10 років за прилавком

У більшості магазинів дуже часто змінюються продавчині. Плинність кадрів, зазвичай, негативно впливає на рівень продажу та довіри до торгової точки. Інша справа, коли постійні клієнти знають та звикли до людини, яка стоїть за прилавком. Такий продавець ніколи не продасть неякісний товар, не обрахує. Таким прикладом є продавчиня з “Фуршету” (вул. Молодіжна) ­ симпатична та енергійна, із гарною зачіскою (за професією вона перукар) Анастасія Чижовська. З часу відкриття магазину, а це більше 10 років тому, вона працює в «Фуршеті», її знають і довіряють постійні клієнти, а це дорогого вартує.

­ Більшість наших покупців ­ це вже добре знайомі мені люди. У своїй праці завжди ставлюсь з повагою до клієнта, прислуховуюсь до побажань. Приємно, коли й тобі відповідають взаємністю.

Також хочемо висловити вдячність і тим продавчиням, які працюють у магазинах: “Ковбасні вироби” (Роздільнянський м’ясокомбінат), “Жасмін”, “Лимон”, “Лимон­24”, “Іринка­1”, “Орфей”, “Олімп”, “Талісман”.  Завдяки вам наша газета стала доступнішою для роздільнянців.

Бажаємо вам ввічливих і привітних покупців, зростання доходів, вдалої реалізації газети “Вперед” і найголовніше – міцного здоров’я, завжди гарного настрою.

 

Залиште свій коментар