27 лютого – День «І їжаку зрозуміло»

27 лютого проводять День «І їжаку зрозуміло». Про це повідомляє “Ділова мова“. В основі ідеї лежить концепція простоти. Свято було створено Адрієн Сіу Куперсмітом – «Головний евентолог Америки» – для журналу Insight – Вашингтон, округ Колумбія в серпні 1995 року, і «головним евентологом в історії світу» за версією The Chicago Tribune – Чикаго, штат Іллінойс, 2001 рік. Ці лютневі заходи у третьої декаді місяця мають щорічний характер.

Сьогодні День Простіше простого або No Brainer Day (День Не напрягай мозок), як називають його на батьківщині в Америці. Безумовно, цей прекрасний день придумав хтось, у кого цей самий мозок працює відмінно!
За визначенням те, що «простіше простого» – це щось легке, очевидне і абсолютно логічне. Таким чином, сьогодні день, щоб виконувати тільки “легкі” завдання і дії. Якщо проект вимагає роздумів, вивчення або аналізу будь-якого роду, відкладіть його на завтра.
Задумайтесь на хвилину (але не довше!) і ви осягнете прекрасну концепцією цього дня. З нього можна витягти масу користі. Адже іноді саме надмірнеі роздуми перешкоджають виконанню нами багатьох справ. Якщо сьогодні зробите тільки ті, які не вимагають роздумів, увечорі ви, швидше за все, будете дуже задоволені собою, позбувшись від вантажу завдань, які вас довго обтяжували, а ви цього навіть не усвідомлювали.
Що ж, бажаємо вам дуже продуктивного Дня Простіше простого!
Джерело: “Ділова мова”

Залиште свій коментар