27 липня відбулася сесія Роздільнянської міської ради

У пленарному засіданні, порядок денний якого нараховував 83 питання, взяло участь 18 депутатів.  Вів засідання міський голова В.О. Шовкалюк. Розпочалася робота сесії з представлення нового депутата Роздільнянської міської ради шляхом заміни (постанова публікувалася на сторінках газети). Ним став представник від Радикальної партії Ковальський В.О., який звернувся до пристуніх і зауважив, що його працю  містяни зможуть оцінити за результатами. Вадим Олексійович увійшов до складу постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансування, управління комунальною власністю, реалізації державної регуляторної політики.

Міський голова також ознайомив присутніх із відповіддю на депутатське звернення міських обранців до Верховної Ради щодо акцизного податку від роздрібної торгівлі та щодо недопущення скасування акцизного податку з реалізації об’єктами роздрібної торгівлі тютюнових виробів.

Далі депутатів ознайомили з виконанням бюджету за І півріччя 2017 року, звіт був затверджений, як і наступні питання про коригування та експертизу проекту будівництва “Реконструкція системи водопостачання з будівництвом насосної станції ІІІ підйому в м.Роздільна Одеської області” та про співфінансування  з міського бюджету субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Були затверджені та внесені зміни до  низки міських програм. Зокрема, йшлося про міські програми щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  осіб та молоді з їх числа  на 2017-2019 року,  «Милосердя в дії» на 2017-2018 роки, соціально-економічного та культурного розвитку  міста Роздільна на 2017-2021 роки, розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Роздільна на 2016-2018 pоки.

Крім того, на цій сесії було прийнято рішення щодо надання матеріальної допомоги та Порядку надання матеріальної допомоги жителям багатоквартирних будинків з централізованим опаленням, які переходять на індивідуальне опалення. Останнім  матеріальна допомога надаватиметься відповідно до категорії, які залежать від доходів громадян. Всього на неї виділили  896 тис. грн., окремо передбачили 196 тис. грн. на закупівлю котлів для найбільш уразливої категорії громадян. Як пояснив міський голова В.О. Шовкалюк, відключення мешканців багатоповерхових будинків від центрального опалення, призвело до погіршення їхніх житлових умов, тому міськрада має компенсувати частково завдані збитки.

Перед депутатами звітував директор КП “Роздільнянський міський водоканал” про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2016 рік Кінаш Г.В., директор КП “Роздільнянський міський водоканал”. ситуацію з водопостачанням у місті та наданням інших послуг підприємтсвом досить детально обговорили. Порушили в тому числі й питання щодо якості води, підвищення рівня сірководню у воді, що викликано природним фактором.

Також на пленарному засіданні прийняли рішення щодо низки земельних питань, надання матеріальної допомоги, затвердження договорів та кошторисної документації.

Слід зауважити наостанок, що депутати міськради не використовували систему електронного поіменного голосування під час своєї роботи.

Залиште свій коментар