27 діток, серед них – одна двійня, народилося протягом листопада

ПРОТЯГОМ листопада у пологовому відділенні Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилося 15 дівчаток і 12 хлопчиків, серед них – одна двійня! Подвійна радість для батьків! Дещо менше, ніж минулого місяця. 
Цього разу за кількістю новонароджених – попереду дівчатка, а й вазі лідирують хлопчики: найбільша вага 4 кг 290 г, найменша – 1 кг 720 г.
Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! А батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, бажаємо – хай він обов’язково завітає до вашої оселі!
Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну працю заради майбутнього!
Війна приносить багато горя і страждань українцям. Та, незважаючи на це, дітки народжуються. І це прекрасно! Життя триває! Віримо у світле майбутнє, віримо в ЗСУ, віримо, що мир в Україні – не за горами! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Наш кор.

Залиште свій коментар