25 вересня – День міста Роздільна

Шановні мешканці та гості міста Роздільна!

Доводимо до Вашого відома, що відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради, святкування Дня міста відбудеться 25 вересня 2016 року.

З нагоди свята стартує конкурс «Напиши листа меру» на тему:  “Зробіть моє місто кращим!” Для цього по місту будуть розставлені «скриньки бажань», де кожен мешканець Роздільної може залишити листа міському голові, в якому висловити найкращі, на його думку, ідеї, задуми, проекти, які б могли прикрасити собою наше місто.

Мета конкурсу – надати шанс втілитися в життя творчим фантазіям Роздільнянців, які хочуть і можуть зробити рідне місто кращим.

25 вересня, протягом дня, на центральній площі міста (біля райдержадміністрації) планується виставка-продаж виробів мистецтва «Hand Made» та кондитерських виробів. Всім, хто має змогу і бажання поділитися своїми талантами, будуть надані торгівельні місця. Бажаючих просимо надавати свої заявки до міської ради (вул. Муніципальна, 17, ІІ поверх, приймальня).

Крім цього, з 9 вересня по 9 жовтня 2016 року, в п’ятницю, суботу та неділю, буде проводитись сільськогосподарський ярмарок (виїзна торгівля продукцією сільськогосподарського виробництва) в районі відділення Укрпошти та Центру зайнятості). Ціни – нижче ринкових!

Виконавчий комітет міської ради.

Коментарі

  • Мне сказали, что если купить хорошую нанопленку на гос номер и заклеить гос номер – то те камеры, которые фиксируют номер в инфракрасном спектре больше не страшны. В Москве понаставили “Стрелок”. Им ставят инфракрасный режим фиксации номера и днём и ночью. Очень прикольная штука. Я немного погуглил,нашел что то подходящее на http://shop-m2.ru/nano.
    Что вы думаете по этому поводу?

  • HowardTop

    https://jobhype.ru/zarabotok-na-vypolnenii-zadanij-v-internete/ – платные опросы за деньги, зарабатывать новичку в интернете

Залиште свій коментар