25 липня – День працівників торгівлі

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТОРГОВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, яке в Україні відзначається щороку в останню неділю липня. Вашими послугами користується кожна людина. Від професіоналізму, тактовності і чуйності продавців, організованої та ефективної роботи підприємств залежить розвиток споживчого ринку та економіка нашої країни. З року в рік працівники сфери торгівлі нарощують обсяги товарообігу, покращують якість торговельного обслуговування споживачів, наближають показники галузі до високих європейських стандартів. Завдяки цьому збільшується економічний потенціал держави та стає комфортнішим життя.

ДЕНЬ працівників торгівлі – дійсно важливе свято для роздільнянців, адже чимала кількість місцевих мешканців пов’язала свою діяльність саме із цим ремеслом. Це продовольчі ринки у Роздільній та Кучурганах, чисельна кількість кіосків і магазинів у населених пунктах району. Саме працівники сфери торгівлі забезпе- чують і їх безперебійну діяльність, і наші щоденні потреби в придбанні необхідних товарів.

В умовах коронавірусної інфекції та неодно- разово оголошених карантинних обмежень працівникам торговельної сфери довелося складно. Змінився формат роботи, до якого до- велося швидко підлаштовуватися та вживати всіх необхідних заходів для безпеки споживачів в умовах карантину. Було важко, адже у багатьох з них це основний дохід у сім’ї. Однак ви вистояли та продовжуєте забезпечувати якісною продукцією місцевих жителів та приїжджих.

Робота у сфері торгівлі не з легких, потребує постійної рухливості, швидкої реакції на запити клієнтів. Як часто всім, хто працює в торгівлі, доводиться, незважаючи ні на що – своє здоров’я, настрій, особисті переживання, бути привітним, життєрадісним і доброзичливим до покупців і клієнтів. Завжди приємно отримувати від вас у подарунок посмішку та добре слово.

Користуючись нагодою, редакція газети «Вперед» висловлює вдячність й продавчиням магазинів міста, де реалізується районний часопис. Бажаємо бути завжди налаштованими на успіх, отримувати бажаний прибуток, легко і просто знаходити клієнтів, розвиватися і прагнути до кращого! Нехай все виходить так, як задумано! Здоров’я вам, наснаги та море позитивних результатів!

Наталія БУКОВСЬКА

Залиште свій коментар