23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права

Читайте книжки, розвивайтесь духовно…

ЦЕ СВЯТО має на меті сприяти поширенню задоволення від книжок і читання. Щороку у всьому світі проводять святкування, мета яких — визнати чарівну силу книг, що є зв’язком між минулим і майбутнім, мостом між поколіннями та культурами. Започаткували свято 20 років тому як спосіб висловити шану авторам і книгам.

Напередодні свята до редакції завітала шанувальниця газети «Вперед» Ольга Федяк-Невмержицька. Вона була однією із багатьох наших земляків, про історію життя якої розповідається у книзі талановитого письменника та неординарного поета Валентина Щегленка «Гроно часу», який, на превеликий жаль, пішов в інший світ… Кожна сторінка цього видання – це розповіді про людей, які заслуговують на увагу. Кожне слово, кожна буква написані від душі, з талантом, притаманний автору…

ДОВІДКОВО: Валентин Петрович сам родом із Житомирщини. Після закінчення Київського університету пройшов шлях від кореспондента до заступника редактора газети «Чорноморські новини», був редактором газети «Чорноморський гудок», журналістом районної газети «Вперед», членом спілки журналістів України, удостоєний «Золотої медалі журналістики України».

Ознайомитись з виданням «Гроно часу» може кожен бажаючий, завітавши до будь-якої бібліотеки нашого району, а у разі бажання придбати книгу – звернутись до редакції газети «Вперед». На згадку та довгу пам’ять про творчість Валентина Щегленка пані Ольга придбала собі два примірники цього видання.

Читайте книжки, розвивайтесь духовно, підвищуйте загальний рівень грамотності, черпайте історію…

Наш кор.

Залиште свій коментар