Дайджест новин за тиждень

Апаратна нарада

22 квітня відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням першої заступниці міського голови Ольга Босюк.

Секретар міської ради Тетяна Антонова-Левченко наголосила на необхідності своєчасної підготовки проєктів рішень до чергового засідання сесії міської ради.

Керівники структурних підрозділів звітували про поточний стан справ у відповідних галузях, а також окреслено план подальших заходів, зустрічей, онлайн-нарад та засідань на поточний тиждень.

Серед пріоритетних залишаються: питання соціально-економічного напрямку, формування фонду тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб, питання благоустрою, забезпечення учасників освітнього процесу спорудами цивільного захисту для подальшого безперебійного функціонування навчально-виховних закладів громади, мобілізаційні заходи в громаді та розширення партнерських зв’язків. Усі підприємства, установи та заклади Роздільнянської міської ради працюють у штатному режимі. По завершенню апаратної наради надано доручення за різними напрямками роботи.

Щодо оповіщення та призову людських та транспортних мобілізаційних ресурсів на території громади

22 квітня заступник міського голови Денис Петров провів важливу онлайн-нараду за участі старост старостинських округів громади. Під час наради акцент був зроблений на питаннях, пов’язаних з веденням військового обліку та здійсненням заходів з оповіщення військовозобов’язаних жителів громади, а також визначено роль та відповідальність кожного учасника в цьому процесі.

Старости поділилися своїм досвідом та ініціативами з удосконалення системи військового обліку та проведеної роботи з оповіщення військовозобов’язаних в своїх округах. За результатами наради старостам надані відповідні доручення.

Робоча нарада

На робочій нараді, що відбулася під головуванням начальника РВА Сергія Приходька, було обговорено важливі питання щодо поліпшення заходів оповіщення та призову людських та транспортних мобілізаційних ресурсів та підготовки військовозобов’язаних на випадок призову до військової служби на території Роздільнянського району.

Брали участь у нараді: заступник Роздільнянського міського голови Денис Петров, керуючий справами виконавчого комітету Роздільнянської міської ради Олександр Ісаєв, представники районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, правоохоронних органів, старости та відповідальні особи за ведення військового обліку в громадах району.

Під час виступу Сергія Приходька було зазначено необхідність посилення співпраці між територіальними центрами комплектування, поліцією та органами місцевого самоврядування з метою зниження рівня ухилення від військової служби. Також було висловлено заклик до місцевих органів самоврядування здійснювати заходи щодо ефективного організованого оповіщення призову на військову службу на відповідних територіях.

Начальник Роздільнянського районного ТЦК та СП Олександр Бірюк спільно з представниками Захарівського і Великомихайлівського відділень Роздільнянського районного ТЦК та СП докладно проаналізували роботу громад з організації оповіщення призову на військову службу у разі мобілізації, виявили недоліки та відзначили успішні практики.

Євген Лебеденко, начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Роздільнянського РТЦК та СП, доповів про стан організації ведення військового обліку, бронювання військовозобов’язаних та призовників згідно з постановою КМУ. Він закликав до постійної роботи зі списками військовозобов’язаних та негайного повідомлення в разі їх змін.

По завершенні наради головуючий підкреслив важливість мобілізації для забезпечення національної безпеки України. Виконання всіх завдань дозволить ефективно сформувати та повністю доукомплектувати ЗСУ, щоб вони могли ефективно захищати країну від зовнішнього ворога.

У Роздільнянській БПЛ запустили п’ять нових ліфтів

24 квітня відбувся пуск п’яти нових ліфтів у Роздільнянській багатопрофільній лікарні, якіспростять доступ пацієнтів та медичного персоналу до лікарських кабінетів, операційних блоків та інших відділень лікарні.

Пасажирські та вантажні ліфти мають великі кабіни та широкі вхідні двері. Це робить їх доступними для маломобільних пацієнтів, які користуються колісними кріслами та транспортуються медичними ліжками. Кабіна має систему світлодіодної індикації, що попереджає передчасне закриття дверей. Клавіатура ліфтів має тактильні кнопки з нумерацією поверхів шрифтом Брайля для незрячих людей.

Закупівля ліфтів та встановлення ліфтів здійснено проектом «Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions» і реалізовано Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки уряду Німеччини.

Невдовзі розпочнеться монтаж сонячної електричної станції для потреб Роздільнянської лікарні. Її встановлена потужність складатиме 82,5 кВт/год/пік і за попередніми розрахунками в сонячну погоду забезпечуватиме до 70% потреб в електриці лікувального закладу.

Підтримка легального бізнесу

У квітні комісією з питань погашення заборгованості та легалізації виплати заробітної плати, своєчасної сплати податків та інших обов’язкових платежів, під головуванням першої заступниці Роздільнянського міського голови Ольга Босюк, у складі заступника, секретаря, членів комісії та представника Роздільнянського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області було здійснено візити до торгових точок, які нещодавно розпочали свою роботу на території міста Роздільна.

Членами комісії було проведено роз’яснювальну роботу серед працівників та власників новостворених магазинів та закладів на території міста Роздільна. Надано вичерпну консультацію найманим працівникам щодо переваг легального працевлаштування, а власникам підприємств роз’яснення необхідності сплати ПДФО за місцем здійснення діяльності, своєчасної сплати податків у повному обсязі, дотримання вимог чинного законодавства України при здійсненні підприємницької діяльності на території громади.

Цей захід спрямований на підвищення свідомості щодо своєчасної сплати податків, зміцнення фінансової дисципліни та підтримки стабільності в економіці громади.

Щодо організації мобілізації в Роздільнянському районі

Районні військові адміністрації спільно з територіальними центрами комплектування забезпечують виконання мобілізаційних планів на відповідної території. З метою забезпечення виконання заходів з мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Роздільнянського району, начальник Роздільнянської РВА Сергій Приходько провів робочу нараду з начальником Роздiльнянський РТЦК та СП Олександром Бірюком, начальником сектору логістики Роздільнянського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області Віталієм Сіміцарем та Роздільнянським міським головою Валерієм Шовкалюком. Було обговорено питання щодо організації оповіщення призову на військову службу по мобілізації на відповідних територіях.

Очільник району підкреслив, що оповіщення проводиться метою виявлення осіб, які не перебувають на військовому обліку або для уточнення облікових даних для тих, хто перебуває. В органах місцевого самоврядування створені групи оповіщення, до складу яких будуть залучатись представники РТЦК та СП та районного відділу поліції.

На нараді присутнім було надано низку доручень щодо налагодження взаємодії між органами місцевого самоврядування, РТЦК та правоохоронними органами з метою забезпечення проведення заходів з мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Роздільнянського району.

Джерело

Залиште свій коментар