21 січня: яке сьогодні свято, традиції та заборони

Сьогодні не варто сваритися

21 січня відзначається Міжнародний день обіймів, Всесвітній день снігу та Всесвітній день релігії. Віряни вшановують пам’ять преподобного Максима сповідника.

Міжнародний день обіймів

21 січня: яке сьогодні свято, традиції та заборони фото 1

Цього дня люди можуть обіймати не лише своїх рідних та друзів, але й також незнайомців. Психологи вважають, що під час ритуалу дружнього дотику людини до людини створюється відчуття безпеки і комфорту.

Започаткували Міжнародний день обіймів 21 січня в штаті Мічиган, США. Ідея створення свята належить одному з пасторів протестанської церкви Кевіну Заборні. Він вважав, що американці часто надто стримані і не вміють виявляти своїх справжніх почуттів. У своїх проповідях Кевін часто повторював: усі люди на Землі є братами та сестрами, а обійми допоможуть швидше це зрозуміти. Свято було започатковане у вузькому колі, але згодом розповсюдилося всім світом.

Широкого поширення набув особливий рух Free Hugs («Безкоштовні обійми»). Його учасники проходять вулицями своїх міст 21 січня та обіймають перехожих.

Всесвітній день снігу

21 січня: яке сьогодні свято, традиції та заборони фото 2

Всесвітній день снігу (World Snow Day) – міжнародне свято, день зимових видів спорту, який відзначається щорічно в передостанню неділю січня, починаючи з 2012 року.

Ініціатором та засновником проведення свята є Міжнародна федерація лижного спорту (FIS). Офіційно Всесвітній день снігу був створений для популяризації зимових видів спорту в молодіжному середовищі, для підтримки і заохочення участі в подібних заходах всіх зацікавлених сторін в галузі.

Мета проведення заходів полягає у залученні дітей і сімей до своєрідного, унікального, активного відпочинку, який може подарувати тільки участь у зимових видах спорту. Для цього і проводяться спеціальні заходи по всьому світу.

Залиште свій коментар