19 грудня – День Святого Миколая

Ми всі родом з дитинства

ОСЬ і закінчується 2020 рік. Але попереду ще декілька свят. Настав чарівний день – День Святого Миколая. Саме в цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! До цього дня діти пишуть листи Чудотворцю, бо вірять, що в цей день він почує прохання і обов’язково зрозуміє.

 

Дорогий Святий Миколай!

Вітаю тебе. Я навчаюсь у 7 класі. Вже дорослий. Я розумію, що цукерки під по- душку кладе моя мама. Вона підходить до мене, коли я ще сплю, цілує мене і поправляє подушку. Я роблю вигляд, що сплю. Але вже знаю, що під подушкою лежить щось смачненьке. Святий Миколаю, прошу тебе: пошли на нашу землю тиху, сніжну зиму. Щедро вкрий білосніжною, пухнастою ковдрою. Нехай земля добре поспить, відпочине, набереться сил. І весною пропадуть страшні хвороби, не буде війни. А восени на полях вродить багатий урожай хлібу. До нас будуть їздити гості, а ми буде- мо мандрувати Україною. Літом, коли будемо святкувати День села, разом заспіваємо пісень, а гостей зустрінемо запашним короваєм! Святий Миколаю, будь ласка, вико- най моє прохання! Дякую тобі!

 З повагою – Кіріл ЧЕРНИХ

***

Шановний Святий Миколаю!

Вітаю тебе з твоїм святом! На свято хочу собі у подарунок багато чого: повітряні полотна для хореографії та справжній мікрофон для співу і багато ще чого! Але основне – я б у тебе хотіла попросити здоров’я для мене і моїх рідних, щастя, благополуччя. Коли зустрінеш на хмаринці Миколу Прокоповича, передай, будь-ласка, що ми його любимо і сумуємо за ним, але нехай не хвилюється, усе буде добре. Ми з братом будемо працювати так, як він говорив. І останнє, допоможи світу побороти коронавірус. Набридло вже. Хочу спокійно навчатися, займатися улюбленою справою і відпочити. Дякую тобі!

З повагою – Кіра ЧЕРНИХ

***

Цього свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Так хочеться повернутися в дитинство і вірити в чудо. Це свято ще й прекрасний привід самому стати чарівником. Завжди знайдеться людина, яка чекає на допомогу, на увагу, просто – на посмішку. Впустіть у свій будинок, у своє серце казку і насолоджуйтесь нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за дорослих. Пам’ятайте: ми всі родом з дитинства. Бажаємо всім, щоб Святий Миколай не пройшов повз вашої оселі і наповнив її здоров’ям, любов’ю, теплом і щастям!

Єреміївський НВК

Фото з відкритих джерел

Залиште свій коментар