19 червня – день фермера

День фермера

19 червня кожного року Україна відзначає дуже молоде професійне свято – День фермера. Подію започаткував Володимир Зеленський 18 червня 2020 року. Дата святкування обрана на честь дати прийняття Закону про фермерство, що відбулось саме цього дня у 2003 році.

МЕТА ДНЯ ФЕРМЕРА

Фермери займаються веденням сільського господарства (виробляють, переробляють та реалізують продукт) на орендованій чи власній земельній ділянці, власними силами або з допомогою найманих працівників.

Метою Дня фермера є привернення уваги українського суспільства до важливості фермерства для процвітання сільського господарства, а отже, для продовольчої безпеки України; подяка фермерам за їхню старанну працю на благо держави; розвиток фермерського господарства.

Під час війни фермерство України зазнає збитків шалених масштабів, фермери – справжні герої, що самотужки розміновують поля та засівають їх в умовах регулярних ракетних обстрілів. Фермерство – це основа харчового сектору промисловості, фермери годують фронт і тили, вони боронять державу, а мали б сіяти та збирати врожаї.

Мирного неба над полями України! Героям слава!

Джерело

Залиште свій коментар