148 учнів Одещини отримали найвищий бал

В Одеській області завершилися основні сесії мультипредметного тесту випускників. Як повідомили в Департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, 148 учнів Одещини отримали найвищий бал – 200 з 200 по одному предмету, з них 90 учнів з Одеси.

Найскладніше завдання – отримати 200 балів по двом предметам змогли досягти 13 випускників Одеської області: Лавриненко Валерія (Саратський опорний заклад) – біологія та математика, Ривак Валерія (Академічний ліцей міста Білгорода-Дністровського) – українська та математика, Матуляк Ірина (Ізмаїльський ліцей “Політехнічний” з гімназією Ізмаїльського району) – українська та англійська, Долгова Дар’я (Ізмаїльський ліцей “Політехнічний” з гімназією Ізмаїльського району) – українська та англійська, Воробйова Єлизавета (Опорний заклад освіти “Першотравневий ліцей” Визирської сільської ради Одеського району) – українська та математика, Білоус Катерина (Балтський ліцей №1 імені Олеся Гончара Балтської міської ради) – українська мова і математика, Тодорова Аліна (Балтський ліцей №1 імені Олеся Гончара Балтської міської ради) – українська мова і біологія, Приходна Ксенія (комунальний заклад «Новоукраїнський ліцей» Роздільнянської міської ради) – українська мова і математика, Писаревський Ілля (КУ “Рішельєвський науковий ліцей”) – українська мова і математика.

Знаю, було складно. Непросто. Хвилююче. Але, попри все, маємо високий результат. Іменинники – місто Ізмаїл та Ізмаїльський район. Цьогоріч 16 тамтешніх випускників підтвердили свої високі знання під час основної сесії мультипредметного тесту. Вітання освітянам громади, батькам, дітям! Так тримати!
Відзначу Одеський та Подільський район (9 і 8 здобувачів освіти відповідно мають по 200 балів). І Білгород-Дністровський – шестеро учнів. Медалісти підтвердили свої золоті медалі!
Двісті балів з двох предметів НМТ отримали загалом 408 учасників України, в тому числі тринадцятеро з нашого регіону. Серед обстрілів та блекаутів юні українці довели – немає нічого недосяжного на шляху до мети!
Окремі вітання освітянам, батькам та випускникам м. Одеса з успішним результатом. 90 юних одеситів можуть похвалитися результатом 200 балів. Молодці! Дякую, колеги!
У розрізі предметів на першому місці математика (що, безумовно, тішить моє серце), на другому – англійська, на третьому – українська мови. Несподівано цьогоріч. Природничі науки та історію України слід підтягнути!
З 15357 учасників НМТ Одеської області принаймні з одного предмета отримали 200 балів 148 осіб (фізично тут не назву кожного, але віртуально обіймаю усіх).
Знаю, за цими досягненнями – копітка праця вчителів. Щира вдячність усім, хто вірив і готував, хто підтримував і надихав!
Ось вони – юні, талановиті, кмітливі, творчі та завзяті! Ті, кому крокувати лише вперед! Наші розумники та розумниці, нехай ваше майбутнє буде щасливим та успішним на рідній українській землі!” – зазначив Олександр Лончак, директор Департаменту освіти і науки Одеської ОВА

На першому місці серед всіх предметів більше всього балів отримали по математиці, на другому – по англійській мові, на третьому – українській мові.

Джерело: Укрінформ

Залиште свій коментар