100 кущів коноплі виявили роздільнянські правоохоронці

 

 У ході санкціонованого обшуку роздільнянські правоохоронці виявили та вилучили 100 кущів рослинного походження, схожих на конопелю.

До працівників кримінальної поліції Роздільнянського ВП надійшла інформація про те, що мешканець с. Степанівка на своєму городі вирощує рослини, які містять наркотичні речовини. Правоохоронці, не гаючи часу, вирішили перевірити інформацію.

Потрапивши до помешкання 33-річного чоловіка, поліцейські виявили на городі справжню плантацію конопель. У результаті огляду цієї території співробітники поліції нарахували 100 кущів рослин роду конопель, а також при огляді горища будинку було виявлено 10 грам вже висушеної речовини рослинного походження, схожих з коноплею. Коноплі було вилучено та направлено для проведення експертного дослідження.

-Після отримання результатів досліджень відносно фігуранта буде прийняте рішення, відповідно до чинного законодавства, – розповів начальник Роздільнянського відділу поліції Олег Кашперук. – За даним фактом слідчим відділом Роздільнянського ВП відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів) та частиною 1 статті 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Роздільнянський ВП ГУ НП в Одеській області.

Залиште свій коментар