100 обдарованих дітей Одещини отримають стипендію від обласної ради

Розпочато прийом документів кандидатів на здобуття стипендії Одеської обласної ради обдарованим дітям, про що повідомили на сайті “Тезис” з посиланням на  регіональний орган місцевого самоврядування.
Як йдеться, на стипендію мають право обдаровані діти віком від 8 до 18 років, які постійно проживають і зареєстровані в Одеській області. Вона призначається 100 особам, обраним на конкурсних умовах.

Згідно з положеннями конкурсу, кандидати на здобуття стипендії можуть висуватися органами місцевого самоврядування, установами, організаціями, навчальними закладами, гуртками, спортивними секціями в особі їх керівників, а також викладачами, тренерами, батьками або опікунами дітей, в окремих випадках – самою обдарованою дитиною за принципом самовисування.

Переможців визначатимуть постійною комісією з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму — за участю представників профільних департаментів облдержадміністрації.

Документи подаються до Одеської обласної ради до 31 січня включно. Більш детальні умови на сайті Одеської обласної ради.

Залиште свій коментар