Зіркова подорож до перемоги вихованців Роздільнянського ЦТДУМ

Кожна людина принаймні один раз у своєму житті захоплювалась зоряним небом. Мільярди видимих і невидимих зірок лякають і приваблюють одночасно. Народження зірки – це унікальне явище, яке протягом багатьох століть викликали зацікавленість у людства. Про народження зірок було складено багато легенд і міфів.

Але зірки є не лише в небі. Земні зірочки народжуються і загораються також яскраво та незабутньо. І цього разу зірочки Центру творчості дітей та учнівської молоді, під керівництвом Заслуженого працівника освіти А.Є. Берш знову засяяли та прикрасили Всеукраїнський дитячий вокально-хореографічний фестиваль-конкурс «Яскраве майбутнє», який відбувся 31 березня у м. Одеса.

Конкурс проходив у форматі концертної програми. Учасників фестивалю оцінювало висококваліфіковане журі. Мета заходу – розвиток дитячої юнацької творчості, відродження, збереження та розвиток національних культур, формування високих морально-етичних та духовних якостей підростаючого покоління, активної життєвої позиції різноманітними засобами мистецтва; залучення державних інститутів і навчальних закладів до талановитих виконавців та колективів, а також виявлення талановитих педагогів; створення підтримка та розвиток творчих здібностей дітей.

Серед безлічі конкурсантів, які з’їхалися з усієї України, взяли участь вихованці нашого ЦТДУМ, які гідно представили Роздільнянський район. Учасники отримали дипломи переможців Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу «Яскраве майбутнє» та нагороджені медалями і кубками. Наші вихованці змагалися на рівні зі зразковими колективами та по-праву отримали призові місця, які присвячують 155 річчю нашого міста.

Так, молодша група (вікова категорія 7-8 років) хореографічної студії «Аеліта» (керівник І.В. Щур, акомпаніатор Л.В. Велика) отримала свій перший кубок і стали лауреатом І ступеня; середня группа (8-10 років) – лауреати ІІ ступеня; старшагрупа (15-16 років) – лауреати І ступеня.

Хореографічна студія «Перлина» (керівник В.В. Оніщенко, акомпаніатор А.О. Смелова) в номінації «народний танок», зокрема, молодша група (вікова категорія 6-8 років) стали лауреатом І ступеня, середня группа (10-11 років) – лауреатом ІІ ступеня, середня група в номінації «естрадний танок» стали лауреатами ІІ ступеня.

Здобули перемогу і вихованці вокальної студії (керівник О.В. Попова). У номінації «естрадний вокал» лауреатами І ступеня стали: Максим Чапельський, Єгор Петров, дует Єгор та Данило Петрови (вікова категорія 8-10 років); дуєт Софія Оніщенко та Олена Шишова (вікова категорія 11-16 років); Валерія Баляндра та Наталія Куліченко. Звання лауреата ІІ ступеня стали Софія Оніщенко та Олена Шишова. Валерія Буковська, Юлія Джупіна та Позднякова Анна стали не лише лауреатами І ступеня, а й отримали сертифікат на безкоштовну ротацію пісні на міжнародному радіо. І ще дуже приємною несподіванкою стало нагородження Анни Позднякової, яка отримала диплом глядацьких симпатій.

У номінації «театральнее мистецтво» лауреатом І ступеня став Денис Русу (керівник О.В. Петровська).

 

Зі словами щирої вдячності до керівників колективів звернувся засновник конкурсу Володимир Сімонян та продюсер, композитор та співак Максим Любочевський, які подякували всім за плідну співпрацю в захоплюючій культурній програмі фестивалю та зазначили, що завдяки чуйному ставленню керівників до кожного учасника діти змогли розкрити свої здібності, талант і уміння.

Наші зірочки повернулися. Купа вражень і позитиву. Надовго запомятаються хвилюючі хвилини виступу, за якими стоять місяці тривалої копіткої праці, щоб так блискавнично засяяти на великій професійній сцені. Дякуємо команді працівників ЦТДУМ, які супроводжували та допомогали під час конкурсу: Л.М. Маліцький, Г.Ф. Молодець, А.М. Долинській, Л.В. Бабічевій, О.В. Петровській, М.О. Шишовій. Окрема подяка нашому талановитому костюмеру І.С. Баронович за невтомну працю та всім нашим друзям і батькам за допомогу і підтримку юних обдарувань.

Хай збуваються мрії і хай у всіх наших талановитих вихованців буде яскраве майбутнє не лише під час виступів, а й у житті. Наснаги вам наші зірочки та яскравого світла!

О. Дубецька,

культорганізатор ЦТДУМ.

 

 

 

 

Залиште свій коментар