Шкільний спортивний Олімп

Шкільне життя різноманітне і напружене, сповнене відкриттів і перемог. Особливим був Олімпійський тиждень у ЗОШ № 2 м. Роздільна. Захоплюючі змагання, цікаві естафети, спортивна співдружність учнів та вчителів. Найбільш захоплюючим серед цих поєдинків був турнір з волейболу між учнівською та учительською командами. Старшокласники (четверо дівчат і один юнак) захопливою грою полонили всіх вболівальників. І в нелегкому поєдинку здобули перемогу.

Чимало переможців-учнів було в змаганнях з легкої атлетики у кожній паралелі середніх класів. Особливим був підсумковий день олімпійського тижня. На урочистій лінійці звучали слова про спорт як поєднання миру, напруженої праці, мужності. Лінійка була приурочена перемогам українським пара олімпійцям, які захоплюють світ і дивують своєю силою волі і прагненням до перемоги. Серед них і випускник нашої школи, багаторазовий олімпійський чемпіон в змаганнях зі стрільби Андрій Дорошенко. Гучними оплесками зустріла шкільна родина спортивну еліту школи. Парад шкільних олімпійців викликав захоплення у присутніх: йшли урочистою ходою учні у спортивній формі з багатьма медалями, попереду із олімпійським знаменом. Спортивний марш і брязкіт медалей створювали особливий настрій.

Бурхливими оваціями учні зустріли своїх наставників, вчителів фізичної культури: О.В. Шагамагу, О.П. Істратенко,О.В. Лещенко, Д.А. Поповича, В.О. Камінського. Про кожного із них лунали слова відзнаки, пов’язані з конкретними досягненнями. Кращі із кращих отримали грамоти, подяки від адміністрації школи, айкраща волейбольна команда – смачний торт. А випускниця школи 1971 року В.А. Дубецька , чемпіонка району з баскетболу (з команди дівчат, тренером якої був С.Г. Добровольський) приємно була здивована, коли нагадали про 45-річчя з моменту її шкільних спортивних перемог і нагородили грамотою і медаллю. Спортивні флешмоби, вітальні слова і заключні етапи захоплюючих, надзвичайно емоційних змагань закінчили день спортивних перемог і Олімпійський тиждень у школі.

Центр виховної роботи ЗОШ № 2 м. Роздільна.

Залиште свій коментар