Підсумкова конференція: “Дезінформація та кібербезпека під час виборів”

Нещодавно у Києві на базі прес-центру Українського кризового медіа-центру відбулась конференція для регіональних журналістів за темою «Медіагігієна та критичне мислення. Чи можливо «почистити» інформаційний простір». Журналісти мали змогу отримати чимало корисної інформації, брали активну участь у майстер-класах з критичного мислення та протидії дезінформації. Цікавим видалось спілкування з естонською політикинею, соціологинею та науковицею Мар’ю Лаустін, українським журналістом Павлом Казаріним.

Наступного дня  Естонський центр східного партнерства у співпраці з CybExer Technologies та Українським кризовим медіа-центром організували підсумкову  конференцію «Дезінформація та кібербезпека під час виборів в Україні: уроки 2019 року». Зараз наша держава, країни-партнери, спецслужби та журналісти спрямовують увагу на вивчення цього феномену і шукають шляхи протистояння інформаційним загрозам для України та Європи вцілому.

Вибори – найвразливіший для країни період.  Саме у цей час Східні партнери та Європейський Союз підтримували Україну у протидії гібридним загрозам, дезінформації, а також кібератакам. Про це казав Герт Анцу, директор Естонського центру Східного партнерства. Серед спікерів конференції – досвідчені медіаексперти та фахівці з кібербезпеки з України та Естонії. На заході обговорювали вивчені уроки та майбутні виклики для розбудови спроможності українських безпекових структур, а також  – про те, як посилити навики журналістів регіональних ЗМІ Півдня та Сходу України щодо протидії впливу гібридної війни.

Тому, зважаючи на вдалі спроби протидії, “…ЄС буде розвивати, розширювати та поглиблювати наші спільні дії у майбутньому” – зазначив Посол Матті Маасікас, голова Представництва Європейського Союзу в Україні.

Залиште свій коментар