Опалення шкіл Роздільнянщини газовими котельнями незабаром поновлять

9 грудня школи Роздільнянського району, які опалюються газом, почали відключати від тепла. Тривожні дзвінки надійшли і до редакції газети “Вперед”.

За поясненнями щодо ситуації ми звернулися  до в.о. директора комунальної установи “Роздільнянський районний центр забезпення та обслуговування закладів та установ освіти”М.Д. Сухого.

Ситуація полягає в наступному: днями на Міністерство фінансів, Казначейство та Пенсійний фонд України була здійснена кібератака. Відповідно всі фінансові рухи по країні заморозилися. Як раз в цей час подавалися документи на проплату за газ за жовтень – листопад 2016 року, але, оскільки казна зупинила роботу, платежі не були проведені. Приватна організація “Одесагаз” прийняла рішення відключити газові котельні Роздільнянщини від постачання газу. Хоча про ситуацію було відомо, офіційний лист на  керівництво облдержадміністрації надіслав голова райради Ф.В. Сігал, на керівництво “Одесагаз” – в.о. директора комунальної установи “Роздільнянський районний центр забезпення та обслуговування закладів та установ освіти” М.Д. Сухой. В них пояснювалося, що кошти на оплату за спожитий газ є в наявності, і щойно казна запрацює буде здійснена оплата.

Однак, в “Одесагаз” прийняли інше рішення, почалося відключення шкіл. Керівництво “Роздільнатеплокомуненерго”, яке опікується газовими котельнями району, одразу включилося в переговори задля того, аби не переставали подавати газ до шкіл.

Активно допомогло і керівництво Роздільнянського казначейства. Щойно система запрацювала, першими пішли платежі  за газ, спожитий школами району. Копії платежів відправлені до “Одесагаз”.

Ведуться переговори  щодо поновлення постачання газу. Адже  кошти на це передбачені і приводів для паніки немає. Просто в країні склалася ситуація, в якій вимагається порозуміння з боку всіх громадян, а також працівників причетних установ, представників влади та засобів масової інформації, аби не сторювалася напружена ситуація в районі через недостовірну інформацію.

10 грудня у другій половині дня надійшла інформація, що газопостачання в котельні відновлено.

Залиште свій коментар