Зустріч з питань вакцинації у Понятівському ліцеї

🤓🧑‍💼 У Понятівському ліцеї, що в Роздільнянській громаді, відбулася зустріч з питань вакцинації з батьками та освітянами. Обласні експерти з імунізації Світлана Карабаш (КНП «Роздільнянський ЦПМСД») та Ольга Балановська (ДУ “Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб МОЗ України”) спільно з комунікаційником ОЦГЗ, координаторкою проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я” від ГС “Коаліція за Вакцинацію” Ганною Лєсніковою надали учасникам зустрічі доказову інформацію про захист від вакцинокерованих інфекцій, а також окреслили ролі освітян та батьків в процесі вакцинації дітей та дорослих Понятівського старостату.
🙏Молодий провакцинальний колектив ліцею брав активну участь у дискусії, ставив запитання та висловив готовність до подальшої співпраці. Дякуємо за це директорці закладу Оксані Ємельяновій, яка зібрала навколо себе прогресивних та розумних спеціалістів, зацікавлених питаннями здоров’я, а головне – його збереження.
👨‍⚕️👩‍👧У ході зустрічі також було відпрацьовано ситуації “лікар-пацієнт”, у яких наші добровольці – мама з донькою – спільно з лікарем розіграли консультацію з питань вакцинації, одразу ж отримавши всі відповіді.
👩‍💻✍️Також у зустрічі в взяла участь староста Понятівки Світлана Грекова, за що висловлюємо їй окрему подяку. Адже авторитет сільського старости суттєво сприяє поширенню провакцинальних ідей.
😷💉 Тож, сподіваємося, що результатом нашої зустрічі стане 100 % вакцинація місцевого населення проти COVID-19 та інших інфекцій.
Джерело: Одеський обласний центр громадського здоров’я

Залиште свій коментар