Творчість – понад усе

В Центрі творчості дітей та учнівської молоді багато років поспіль працює методичне об єднання декоративно-ужиткового мистецтва, метою якого є професійне вдосконалення педагогів та впровадження в гурткову роботу нових напрямків дизайну в виготовленні іграшок-сувенірів.

Нещодавно відбулося чергове засідання методоб’єднання. Тема засідання: «Вибійка на тканині, як вид народного мистецтва». Після теоретичної частини проводила майстер-клас вибійки на серветці «Зимонька» наша майстриня, керівник гуртків «Писанкарства» та «Образотворчого мистецтва» О.М. Ткачова. Це працелюбна, мудра, доброзичлива жінка. Свою майстерність педагог із задоволенням передає дітям та дорослим. Вихованці Оксани Миколаївни – неодноразові переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних конкурсів. А одна з них – Ангеліна Загребельна – одержує стипендію від Президента України молодим майстрам народного мистецтва.

На засіданні методоб’єднання панувала атмосфера чарівності, краси та любові. З інтересом працювали педагоги над виготовленням серветок. Майстриня та учасники методоб’єднання залишилися дуже задоволені.

Алла Долинська, методист ЦТДУМ.

Залиште свій коментар