Про призов громадян України на строкову військову службу восени 2017 року

  1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та   Указу Президента України від 24.02.2017 року № 44/2017 з 1 жовтня 2017 року по 30 листопада 2017 року проводиться призов на строкову військову службу.
  2. Явці на призовну дільницю Роздільнянського району на строкову військову службу підлягають громадяни чоловічої статі, яким  в період призову виповниться 18 років та старших осіб, які не досягли 27 років і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини  виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27- річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
  3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Роздільна, вул. Європейська, 35, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат до 01 жовтня 2017 року, та мати при собі документи, які посвідчують особу.
  4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Роздільнянського району, зобов’язані негайно і тимчасово повернутись до місця постійного проживання та з’явитись у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
  5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
  6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Олег  НОМЕРОВСЬКИЙ, військовий комісар Роздільнянського військового комісаріату, полковник.

 

Залиште свій коментар