Відзавтра, 19 березня, посилюється контроль за виконанням рішення Роздільнянської ТЕБ та НС

  Вчора, 17 березня, відбулося засідання Роздільнянської ТЕБ та НС, на якому прийняли низку важливих рішень щодо протидії поширення коронавірусної інфекції на теренах Роздільнянщини.


Детальніше тут: ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ ТЕБ ТА НС ПРИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКІЙ РДА ВІД 17.03.2020


         Ситуація серйозна. Верховна Рада України ухвалила закон з жорсткими заходами щодо порушників карантинних заходів, які введено по всій країні.


Детальніше тут: Рада ухвалила закон для запобігання COVID-19: штрафи і позбавлення волі


         Сьогодні, 18 березня, голова Роздільнянської РДА Сергій Приходько провів робочу нараду з керівниками правоохоронних органів, зокрема, місцевої поліції та прокуратури, Роздільнянського МРВ ГУ ДСНС України, прикордонної служби, сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту, та взаємодії з правоохоронними органами й іншими учасниками наради щодо необхідності посилення контролю за виконанням рішення Роздільнянської ТЕБ та НС від 17 березня 2020 року.

         Адже станом на сьогодні, 18 березня, був проведений моніторинг і виявлено, що далеко не всі заклади громадського харчування, продуктові магазини та інші суб’єкти підприємницької діяльності виконують рішення комісії.

  • Цю ситуацію слід виправляти. Оскільки опубліковані рішення не дали повноцінного ефекту, необхідно посилити заходи щодо контролю відповідно законодавства, – відзначив голова Роздільнянської РДА Сергій Приходько.

         Відзначимо, що штраф за невиконання карантинних заходів передбачено в розмірі від 17 до 34 тисяч гривень. Позбавлення волі також передбачено, якщо людина з коронавірусом інфікувала інших. Якщо стався летальний випадок, термін зростає до восьми років.

         Враховуючи обставини, присутні відзначили, що відзавтра, 19 березня, спеціальна комісія, яка створена для  контролю за дотриманням вимог ТЕБ та НС працюватиме на Роздільнянщині в посиленому режимі щодо виявлення порушників та вживатиме відповідних заходів в межах повноважень.

Наш кор.

 

Залиште свій коментар