Про нагальні проблеми району

29  листопада під головуванням очільника райради Ф.В. Сігала відбулась нарада за участю голів органів місцевого самоврядування, членів постійних комісій районної ради та директорів шкіл міста. Розглядалось питання щодо бюджетних коштів, обговорювалась також ситуація із ремонтом доріг району.

На початку засідання голова районної ради  Ф.В. Сігал торкнувся ситуації щодо ремонту дороги Р-33 Вінниця – Кучурган (між населеними пунктами Павлівка, Степанівка, Милолюбівка), зазначивши, що більшість ремонтних робіт вже проведена. Гальмує процес відсутність щебеню. Під час обговорення цього питання виникли суперечки між присутніми, на що голови місцевих рад наголосили на необхідності конструктивної злагодженої роботи усіх гілок влади у вирішенні будь-яких питань, а не зведення рахунків та звинувачень у бік один одного.

Враховуючи, що аналогічних доріг, які знаходяться в аварійному стані, в районі чимало (наприклад: між населеними пунктами Буцинівка – Виноградар, Роздільна – Кошари), то роботи ще дуже багато. За словами Фелікса Володимировича, районна рада спільно із місцевими радами клопотатимуть перед Службою автомобільних доріг для включення цих ділянок до переліку об’єктів фінансування у 2017 році.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації О.О. Колодєєва наголосила на необхідності освоєння місцевими радами виділених коштів до кінця року та довела до відома присутніх механізм можливого співфінансування ремонтних робіт на дорогах державного та регіонального значення із місцевих бюджетів.

Під час засідання порушувалось також питання щодо підготовки району до зими, можливих снігових заметів та відсутності відповідної техніки, зокрема, грейдерів. Як варіант, розглядалась можливість придбання необхідної техніки, за умови співфінансування із бюджетів нижчих рівнів.

Директор ЗОШ № 2 м. Роздільна Л.С. Букреєва говорила про наболіле, зупинившись, зокрема, на нагальних проблемах школи, із сподіванням, що депутати звернуть на це увагу та сприятимуть у передбаченні коштів районного бюджету на потреби закладу у наступному році.

Після проведення наради депутати районної ради розійшлися по засіданнях постійних комісій, які проходили того ж дня.

Наш кор.

 роздільнянська районна рада

Залиште свій коментар