Надбання депутата – позитивні відгуки від виборців

Одним з дієвих методів по вивченню та вирішенню проблем будь-якого населеного пункту є проведення виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання. Метою проведення таких виїзних днів є вивчення громадської думки про роботу органів територіальних громад району, вирішення повсякденних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району. Зазвичай, люди приходять на прийом до депутатів із своїми наболілими проблемами, яких не змогли вирішити звичним шляхом, ходячи по колу від одного чиновницького кабінету до іншого.

Щоб почути основні проблеми своїх виборців, минулого вівторка, 26 липня, депутат Одеської обласної ради В.В. Фінік провів виїзний особистий прийом громадян у селі Кошари. Близько десятка кошарців, які прийшли на прийом, отримали вичерпні консультації з тих питань, які їх цікавили. Як і зазвичай на селі, переважна їх більшість стосувалася земельного законодавства.

Голова первинної ветеранської організації Т.Ф. Лугова, окрім земельного питання, озвучила проблему щодо відсутності безкоштовного перевезення по району людей пільгової категорії, пенсіонерів, соціальних працівників (про це вже писалося в газеті, редакція тримає на контролі дане питання та повідомить у разі будь-яких зрушень). Багато питань стосувалось оформлення документації на розпайовані частки колишнього СВК «Світанок».

Завітав на прийом до депутата постійний дописувач газети «Вперед», краєзнавець В.В. Самодєлов щодо виходу у світ збірки поезій «Дерева пам’яті». Владислав Васильович пообіцяв посприяти та допомогти місцевому письменнику донести свої надбання широкому колу читачів.

Більшість кошарців, що завітали на прийом, як і жителі інших населених пунктів, у силу постійної зміни законодавства, принципів та порядків оформлення документів, організацій, які цим займаються, іноді навіть не знають, куди їм звертатись для вирішення того чи іншого питання. А отримавши відповідь від спеціаліста в усному порядку, іноді самі себе заводять в оману. Тому депутат Одеської обласної ради Владислав Фінік наголосив, що для того, щоб отримати вичерпні відповіді від будь-якого органу влади, необхідно оформлювати звернення виключно в письмовому вигляді. Тому що отримані консультації в усному порядку не дають можливості аргументовано роз’яснити та вплинути на ситуацію.

Наприкінці прийому В.В. Фінік поспілкувався із Кошарським сільським головою Ф.Ф. Сазанським, який озвучив основні проблемні питання громади, на що депутат облради порадив визначитись із пріоритетними для подальшого розв’язання та можливості включення їх до переліку об’єктів фінансування із обласного бюджету.

Найбільшим надбанням для кожного обраного депутата є позитивні відгуки з боку виборців щодо результатів твоєї діяльності. Про що можна зазначити в даному випадку, коли місцеві жителі щиро дякували Владиславу Васильовичу за проведений дитячий фестиваль-конкурс художньої самодіяльності «Дебютна весна», за безкоштовно надані окуляри після проведеного обстеження кваліфікованими спеціалістами тощо. Це і є прикладом, коли робота депутата не зводиться лише до присутності на сесіях, а допомагає пересічним громадянам вирішувати проблемні питання, які іноді накопичуються роками.

 

Залиште свій коментар