Кабмін опублікував постанову про зміни до карантинних обмежень (ОНОВЛЕНО)

Уряд опублікував постанову про внесення змін до постанови Кабінету міністрів від 11 березня № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”. Відповідний документ з додатками опублікований на Урядовому порталі, – повідомляє “Укрінофрм”.

Зокрема визначено, що “особи, які здійснюють перетин державного кордону (крім осіб, які є працівниками дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою)” підлягають обов’язковій госпіталізації до обсерваторів (ізоляторів).

Також постановою визначений порядок обов’язкової госпіталізації таких осіб до обсерваторів (ізоляторів).

Визначено також, що місцеві органи влади мають право здійснювати видатки на проживання осіб у обсерваторах за рахунок коштів місцевих бюджетів (зокрема резервного фонду цих бюджетів).

Не потребують самоізоляції і літні люди, які є працівниками рятувальних, комунальних, аварійних служб та служб екстреної допомоги населенню, стратегічних підприємств та об’єктів потенційно небезпечних технологій і виробництв.

Як повідомляв Укрінформ, 8 квітня ввечері Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Кабмін вніс зміни до постанови про запобігання поширенню COVID-19 та опублікував інфографіку з вищеописаними нормами.

Як відомо, уряд з 6 квітня запровадив додаткові заходи із запобігання розповсюдженню коронавірусної хвороби. Зокрема, було заборонено перебувати в громадських місцях без засобів індивідуального захисту.

Також заборонено переміщення групою більш як двоє осіб, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років; відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності, спортивних та дитячих майданчиків.

Джерело: Укрінформ

Р.S. Уряд вніс правки до Постанови, вилучивши магазини з будівельними матеріалами з переліку тих, кому дозволяється працювати під час карантину.

Відповідно до учорашньої інформації, була дозволена діяльність поштова та кур’єрська, будівельні роботи, збирання та заготівля відходів, а також було дозволена робота хімчисток та закладів торгівлі будівельними матеріалами. В оновленій інформації останній пункт зник.

Залиште свій коментар